Як привітати батька з Днем народження. Як привітати з днем ??народження оригінально тата.

У День народження самого рідного і коханого людини хочеться придумати щось особливе. Оригінальне привітання, звичайно ж, запам'ятатися. Але при цьому сюрприз для батька варто підготувати такий, щоб позитивних емоцій на святі проявилося якомога більше.
Вам знадобиться
  • -інтернет;
  • -деньги;
  • -квіти.
Інструкція
1
Подарунок на День народження татові вибирайте так, щоб врахувати його побажання, смаки і звички. Найкраще робити це не в останній день. Походіть по магазинах, погортайте інтернет-сторінки і підшукайте щось особливе і оригінальне. Вибір презенту цілком залежить від уподобань людини. Якщо ваш батько - людина прагматичний, підберіть йому корисний подарунок. Якщо у нього є хобі, варто витратити час і гроші, щоб поповнити колекцію незвичайним екземпляром або презентувати батькові вудку новітнього зразка.
2
Можливо, ваш батько є натурою творчої та романтичної. Тоді ідеальним подарунком будуть квитки в театр або на концерт. Очевидно, варто подарувати їх завчасно, щоб вечір Дня народження винуватець торжества провів у творчій атмосфері. Для того, хто багато працює, як подарунок підійде путівка в будинок відпочинку.
3
При врученні подарунка постарайтеся сказати саме ті слова, які запевнять батька у ваших почуттях до нього. Цілком можливо, що при привітанні будуть більш доречні не загальновідомі вірші, а кілька пропозицій, підготовлених саме для тата. При цьому не варто робити яскраво виражений акцент на тому, скільки років виповнюється винуватцю свята. Адже на веселому торжестві не місце роздумів про вік і швидкій течії часу.
4
Підготуйте букет спеціально для тата. Діти можуть зупинити свій вибір на квітах, які будуть «говорити» про певні речі. Можливо, саме ці квіти ви добре пам'ятаєте з дитинства. А, може бути, букет польових рослин нагадає батькові про те, як він водив хлопців на прогулянки на природу.
5
Якщо батько живе дуже далеко, то не забудьте подзвонити йому в День народження якомога раніше, щоб він відчув, що про нього пам'ятають і думають. Але найкраще все ж постаратися приїхати до тата, адже візит дітей завжди був і залишається для батьків найкращим подарунком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YFtya36OO60