Як підключити датчик температури.

Датчик температури - важливий елемент в деяких вимірювальних приладах. Різні датчики дозволяють дізнаватися температуру будь тел або навколишнього середовища. Застосовуються вони не тільки вимірювачами, а й простими людьми в господарстві. І в першу чергу виникне питання про його підключенні.
Інструкція
1
Датчик являє собою довгий шнур довжиною близько 2 м, де на кінці і знаходиться сам прилад (зазвичай він виділяється іншим кольором, наприклад, чорним).
2
Схема підключення така: датчик підключається до АЦП (аналогово-цифровий перетворювач). Він переводить аналоговий сигнал з датчика (струм або напруга) в цифровий. Один висновок (будь-який з двох) заземляется, інший підключається до резистори опором в 3-4 Ом.
3
Датчики температури підключаються до певного модулю або системі збору інформації, після чого через USB-інтерфейс вся отримана інформація відправляється на персональний комп'ютер. Там, в свою чергу, повинна бути встановлена певна програма, що дозволяє відображати і виконувати будь-які дії з даною інформацією. За допомогою програми можна зробити багато чого, що знадобиться вам в процесі роботи. Деякі модулі або системи збору інформації забезпечені дисплеями, що відображають отриманий результат після проведення вимірювання.