Як надрукувати на конверті адресу.

В нинішній час паперовий лист відправити можна так само, як і багато років тому: підписавши конверт і кинувши в поштовий ящик. Але сьогодні є можливість не купувати конверт на пошті, а виконати його самостійно, роздрукувавши на принтері.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word 2007.
Інструкція
1
Друк конверта припускає, що в операційній системі вже встановлено текстовий редактор MS Word 2007 і шаблон конверта був заздалегідь відкритий. Ті ж дії можна зробити і в MS Word 2010. Після запуску програми натисніть кнопку Microsoft Office (кругла кнопка з емблемою компанії Microsoft), натисніть посилання «Параметри Word», потім перейдіть до вкладки «Додатково».
2
Прокрутіть повзунок до групи налаштувань «Загальні» і в полі «Поштовий адресу » надрукуйте зворотний адресу . Після закриття цього вікна (натисніть кнопку «ОК») даний адресу назавжди збережеться в програмі Word, що дозволить при наступних зверненнях до цього розділу не вносити заново свій зворотний адресу .
3
Тепер можна приступити до друку конвертів, не забудьте перевірити настройки принтера. Якщо шаблон конверта вами ще не створювався, спробуйте завантажити його самі. Перейдіть до вкладки «Пошта», потім перейдіть до блоку «Створити» і виберіть пункт «Конверти».
4
Натисніть «Параметри», потім перейдіть до вкладки «Параметри конверта». Виберіть розмір конверта в однойменному списку. Якщо серед перерахованих варіантів не виявилося підходящого, можна вибрати свій індивідуальний розмір: натисніть пункт «Нестандартний розмір» і введіть свої розміри сторін конверта в полях «Ширина» та «Висота».
5
Потім слід відкрити вкладку «Параметри друку». У цій вкладці будуть відображатися варіанти розміщення конверта в лотку принтера. Вам необхідно вказати всі три параметри друку: - вибрати будь-яке положення конверта (у лівій частині, в правій частині, зверху чи знизу лотка); - визначити, лицьовій або тильною стороною буде розташований конверт в лотку; - потреба в розвороті конверта на іншу сторону при друку.
6
Бажано встановлювати конверт в позицію праворуч, адресу ом вниз і розворотом на 180 °. Натисніть кнопку «ОК». Для перевірки друку після зміни параметрів друку введіть будь-який текст в поле «Адреса одержувача» та натисніть кнопку «Друк». Якщо все вийшло правильно на друку, отже, можна зберігати цей файл, як зразок конверта і приступати до його масової друку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7f3YitCrgtA