Як фотографувати рекламу.

Завдання рекламної фотографії - представити товар в кращому світлі. Зробити його настільки апетитним/красивим/привабливим, щоб будь-який, що подивився на нього, першим ділом захотів його придбати або спробувати. При явною комерційною орієнтованості, рекламна фотографія часто не позбавлена художніх достоїнств. Як домогтися балансу між комерційною успішністю і творчою свободою, створюючи рекламну фотографію?
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - професійне світло;
  • - моделі;
  • - фантазія;
Інструкція
1
Використовуйте в рекламній фотографії відомі вам жанри фотографії. Тільки враховуйте кілька особливостей. Портрет в рекламній фотографії - це не просто відображення людини. Портрет в рекламі, як правило, передає образ, на який потенційний покупець хотів би бути схожим.
2
Зображення, яким би воно не було, має виглядати привабливо. Смачно, шикарно, солідно, сексуально, зручно і т.д. Тобто володіти якостями, які здатні стимулювати потенційних покупців або замовників в покупці.
3
Використовуйте для створення привабливого образу світло. Грамотно поставлене світло допоможе зробити товар яскравим і об'ємним. Зверніть увагу, як знімають ювелірні прикраси, косметику, дорогі автомобілі. Для зйомки всіх цих товарів використовують різні види освітлення, щоб підкреслити їх природний колір і блиск.
4
Ретельно розробляйте сюжет рекламного знімка. Такий знімок ніколи не показує теперішнього часу, він завжди є образом майбутнього. Потенційний покупець дивиться на цю фотографію і розуміє, коли він придбає цей товар, він опиниться в світі, який показаний на картинці.
5
Дайте потенційному покупцеві можливість зв'язати образ свого успішного майбутнього з використанням рекламованого товару безпосередньо. Сюжет фотографії повинен залучати аудиторію, на яку товар розрахований. Якщо ваша задача прорекламувати марку жіночого одягу, фотографуйте красивих дівчат-моделей в цьому одязі. Так ви зможете залучити покупців. Секрет успіху простий - кожна хоче бути красивою.
Зверніть увагу
Утримайтеся від використання в рекламній фотографії образів, провокують ворожість людей один до одного. Уникайте сюжетів насильства. Подібні речі не повинні викликати бажання наслідувати їх.
Корисна порада
Не бійтеся використовувати найсміливіші ходи. Одна з функція рекламної фотографії - викликати шок, змусити покупця зупинитися, розглянути це фото. Якщо фотографія заворожує, здається оригінальною, смішний, вражаючою, ймовірність того, що людина придбає рекламований товар виростає.