Як знайти забуту річ.

Нерідко відбувається проста, здавалося б, ситуація: певна річ щойно була ось тут, і зараз її вже неможливо відшукати. Нерідко навіть самі ретельні пошуки не призводять до успішного завершення процесу. Куди ж пропав предмет, і як його можна знайти?
Інструкція
1
Ваша тактика пошуку забутої речі, очевидно, залежатиме від характеру. Так, частина людей будуть в подібному випадку шукати довгий час, переглядаючи всі кути і закутки. У підсумку предмет, швидше за все, все ж буде знайдений. А ось ті, хто найбільше цінує свій час, залишать пошуки і просто почекають, коли загублена річ випадково опиниться на видному місці. Але в будь-якому випадку, спочатку продумайте тактику пошуку втраченого предмета.
2
Озирніться навколо. Всі речі, які знаходяться поблизу від вас, можна умовно віднести до трьох категорій. Це те, що ви використовуєте дуже часто, предмети, контакт з якими відбувається в рідкісних випадках, і всі інші речі. Як правило, найбільш складними є пошук речей з першої категорії. Після їх втрати пошуки не завжди успішні. Адже знаходяться такі предмети в основному в місцях, де ви навіть не очікували їх побачити. Речі з другої групи знайти також складно з огляду на те, що не завжди є місце, де вони безумовно повинні розташовуватися.
3
В процесі пошуків спробуйте роздивитися і визначити ті місця, де шуканий предмет може бути прихований чим-небудь від ваших очей. Спробуйте в розумі «промальовувати» той шлях, який вам потрібно подолати, щоб взяти цю річ . Згадайте, чи не відволікло Чи вас що-небудь на цьому шляху, і пошукайте предмет в тих місцях, куди ви могли зайти, відволікаючись.
4
Витрусіть стопку газет, журналів або книг, що лежать поруч. Можливо, річ сховалася саме там. Те ж саме стосується і ковдр або інших предметів, які складені шарами.
5
Не полінуйтеся запитати про втрачений предмет у тих, хто живе разом з вами. А раптом вони його бачили або просто, завдяки свіжому погляду, підкажуть ті меса, де можна шукати втрату. А якщо в процесі пошуків вдається повернути загублений предмет, то спробуйте не напружуватися і просто забути про нього. Пройде дуже мало часу, і річ знайдеться «самостійно».