Як відкрити роутер.

Все більша кількість користувачів створює власні домашні мережі, в тому числі і бездротові. Для здійснення цього процесу рекомендують використовувати роутер (маршрутизатор).
Вам знадобиться
  • мережеві кабелі, інструкція до роутера.
Інструкція
1
Для створення комбінованої або бездротової локальної мережі придбайте Wi-Fi маршрутизатор ( роутер ). Це устаткування повинно задовольняти вимоги бездротових мережевих адаптерів ноутбуків і можливо, комп'ютерів.
2
Встановіть маршрутизатор і підключіть його до електромережі. З'єднайте всі стаціонарні комп'ютери з портами Ethernet (LAN) маршрутизатора, використовуючи мережеві кабелі RJ 45.
3
Через порт WAN (Internet) підключіть до обладнання кабель з'єднання з інтернетом. Увімкніть один з комп'ютерів (ноутбуків), з'єднаних з Wi-Fi маршрутизатором, і запустіть будь-який браузер. Введіть в його адресний рядок значення IP-адреси пристрою, прописавши попередньо http://(наприклад, http://192.168.1.1).
4
На дисплеї з'явиться головне меню налаштувань обладнання. Спочатку налаштуйте підключення до сервера провайдера. Для цього перейдіть в меню Internet Setup (Налаштування мережі). Введіть потрібні параметри (логін, пароль, протокол передачі даних, типи авторизації і т.д.).
5
Перейдіть до створення бездротової точки доступу. Для цього відкрийте меню Wireless Setup (Налаштування мережі Wi-Fi). Задайте ім'я вашої майбутньої бездротової мережі і пароль для доступу до неї. Із запропонованих системою варіантів виберіть типи шифрування і радіо.
6
Збережіть налаштування. Перезавантажте обладнання, натиснувши спеціальну кнопку в меню. Для перезавантаження деяких роутер ов потрібно відключити пристрій від електромережі.
7
Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор. Переконайтеся в тому, що зв'язок з сервером встановлена. Перевірте наявність доступу в інтернет у стаціонарних комп'ютерів.
8
Відкрийте список доступних бездротових мереж на ноутбуках і підключіться до мережі, ім'я (SSID) якої збігається з ім'ям створеної вами точки доступу. Більшість роутер ов підтримує функцію DHCP, тому додаткова настройка ПК і ноутбуків не потрібно.