Як очистити пам'ять сім-карти. не можу видалити контакти з сім-карти на андроїд.

Іноді так буває, що в телефон постійно повідомляє, що пам'ять сім-карти заповнена. Очистити пам'ять карти - нескладний процес. Правда, він може кілька варіюватися залежно від моделі телефону і його операційної системи.
Вам знадобиться
  • -телефон;
  • -смартфон;
  • -коммунікатор.
Інструкція
1
У найпростіших телефонах з Java очищення пам'яті сім-карти здійснюється наступним чином: заходите в «Контакти». Вибираєте пункт «Видалити». Далі бачите дві опції на вибір - «Видаляти по одному» і «Видалити все». Натискаєте на «Видалити все» (один раз і акуратно, щоб не стерти випадково корисні контакти). У меню, буде пункт «Сім-карта». Заходьте туди, на екрані висвітиться запит про підтвердження дії. Натисніть «ОК».
2
В iPhone такої функції немає. Тому потрібно або встановити програму-менеджер, яка допоможе це здійснити (наприклад, Cydia). Або синхронізувати телефон з порожнім iTunes, тоді всі контакти автоматично очистяться.
3
В комунікаторах на базі операційної системи Андроїд видалити контакти можна так: зайдіть в «Контакти». У ньому вибираєте пункт, що дозволяє відображати не всі контакти, а тільки ті, що записані на сім-карті. Потім натисніть «Меню». У запропонованих опціях виберете «Видалити». Відкриється новий список опцій, в ньому натисніть на «Меню», потім «Виділити все», потім - «Видалити». Підтвердіть дію. Готово.
4
У смартфонах BlackBerry необхідно зайти в телефонну книгу, а звідти перейти в контакти на сім-карті. Ви можете виділити їх всі разом і вибрати опцію «Видалити».
5
В апаратах з ОС Сімбіан зайдіть в «Контакти», там виберете пункт «Параметри», потім «Використання пам'яті сім». Після цих дій контакти з сім-карти почнуть відображатися і їх легко можна буде видалити.
6
Пам'ятайте, що віддалені контакти з сім-карти не відновлюються, а тому якщо ви не хочете їх втратити - попередньо збережіть, наприклад, перенісши в пам'ять телефону. Докладні інструкції завжди є на офіційних сайтах виробників.