Як поставити нумерацію сторінок.

Ваш чудовий реферат готовий до здачі, залишилося лише доробити зовсім небагато - оформити його, як годиться, роздрукувати і захистити. Така вимога до оформлення, як наявність нумерації, є обов'язковим. А як її зробити?
Вам знадобиться
  • комп'ютер, читає текстові файли в програмі Word
Інструкція
1
Відкрийте документ, в якому вам необхідно зробити нумерацію сторінок. Виберіть вкладку «Вставка», в ній виберіть пункт «колонтитули» і далі «номер сторінки». Для Windows 2007 вибираєте так же вкладку «Вставка», але на ній просто вибираєте пункт «номер сторінки».
2
Виберіть розташування нумерації сторінок. «Вгорі сторінки», «Внизу сторінки» або «На полях сторінки». Виберіть вид формату номерів сторінок зі списку, запропонованого в колекції.
3
Після додавання номерів сторінок їх можна змінити тим же чином, що й текст колонтитулів, вибравши для них шрифт, розмір і формат.Для цього клацніть двічі на колонтитул з номером сторінки - тепер він доступний для ізмененія.Чтоби видалити нумерацію сторінок виберіть вкладку «Вставка», в ній виберіть пункт «колонтитули» і далі «номер сторінки» і «видалення номерів сторінок». Для Windows 2007 можете просто видалити колонтитул на сторінці після виділення його подвійним клацанням.
Зверніть увагу
Якщо розділ, в якому ви видаляєте нумерацію, містить різні колонтитули для першої сторінки або для парних і непарних сторінок або в документі є незв'язані розділи, слід видалити номери сторінок з усіх типів колонтитулів.