Як вставити звук в презентацію.

Зробіть свій виступ або промову красочнее і інформативніше, використовуючи правильно оформлену мультимедійну презентацію. Вставляйте звукові файли в презентацію, виділяючи тим самим особливо важливу інформацію. Щоб вставити звук в презентацію Microsoft PowerPoint, виконайте декілька кроків.
Інструкція
1
Створіть презентацію і відкрийте її. Скопіюйте необхідні звукові файли в папку, де знаходиться створена презентація.
2
На стрічці Microsoft PowerPoint знайдіть і відкрийте вкладку «Вставка». В блоці «Кліпи мультимедіа» ви побачите кнопку «Звук» - клацніть на неї. Вам запропонують чотири варіанти: 1) «Звук з файлу» - вибравши його, вам потрібно буде вказати місце розташування музичного файлу; 2) «Звук з організатора кліпів» - тут потрібно буде вибрати з наявних в організаторі кліпів і звуків; 3) «Звук з компакт-диска» - захоплення обраної доріжки з CD-диска; 4) «Записати звук» - відкриється міні-програма, за допомогою якої ви самі зможете записати необхідний звук.
3
Після того, як ви вставили звук в презентацію, виділіть значок звукового файлу на слайді. У стрічці Microsoft PowerPoint з'явиться додаткова вкладка «Робота зі звуком». Відкривши її, ви зможете провести додаткові настройки звукового файлу в презентації.
Використовуючи в створенні презентації анімацію і звуковий супровід, ви робите її становище ще більш виграшним. Природно, що сконцентруватися потрібно на смисловим навантаженням, але гарне оформлення однозначно не завадить. Всі необхідні звукові файли можна знайти в інтернеті. Їх там навіть більше ніж достатньо. Як вставити їх в презентацію?
Інструкція
1
На панелі інструментів виберіть пункт меню «Вставка», потім «Фільми та звук». Перед вами з'явиться вікно з можливість вставити звуковий файл. Виберіть зі списку потрібну звукову доріжку і натисніть «Ок». Після того як вікно закриється, програма вам запропонує запускати вибраний файл автоматично при завантаженні презентації. Якщо вас це влаштовує, натисніть кнопку «Так». В будь-якому іншому випадку буде потрібно безпосередня команда від користувача для запуску музики. Це робиться таким чином.
2
Відкрийте меню «Показ слайдів», потім виберіть «Налаштування анімації». Виділіть ім'я цікавить вас звукового файлу в області завдань і зробіть для нього настройки. Праворуч від файлу ви побачите стрілку - натисніть на неї. Перед вами з'явиться меню, в якому ви зможете налаштувати параметри запуску і час відтворення звукового файлу. Ви можете вставити в презентацію анімацію, що зробить її ще більш цікавою. Її параметри налаштовуються в тому ж вікні. Варіюючи настройки, ви можете налаштувати порядок показу декількох об'єктів.
3
Виберіть ім'я файлу, потім клікніть на пункт меню «Налаштування анімації». Клікніть на стрілку, яка розташовується праворуч від файлу. Після цього виберіть пункт «Параметри ефектів», що з'явився у вікні. Перейдіть в розділ «Закінчити» і вкажіть число слайдів, під час показу яких повинна звучати обрана музика. Потім натисніть кнопку «Ок». Можна додати пісню в презентацію. Добре підібрана пісня додасть настрій і сконцентрує увагу глядача на відеоряді.
4
Вибирайте файли з правильним розширенням. Щоб вставити в презентацію пісню, звуковий файл повинен мати наступні розширення: wav, mp3, wma. Перший з перерахованих найбільш об'ємний, тому доцільніше використовувати залишилися два. Якщо вам в презентації потрібна виключно мелодія і ви хочете домогтися, щоб вона «важила» якомога менше, вставте midi файл.