Як полагодити ліжко. Як полагодити надувне ліжко.

За зручність і комфорт люди завжди готові платити гроші. По можливості кожна людина намагається вибирати тільки краще для себе і близьких людей. Напевно кожна людина чув про зручність і практичність надувних ліжок. Проте і з ними можуть бути проблеми. Справа в тому, що така ліжко може з часом мати багато пошкоджень. Вирішити проблему можна своїми руками.
Інструкція
1
Саме численні ушкодження надувних ліжок можуть загрожувати вашому відпочинку. Для початку потрібно сказати, що повинні дотримуватися простих правил експлуатації. Ризик псування виробу буде в кілька разів менше.
2
Що ж робити, якщо трапився прокол? Не потрібно опускати руки і йти в магазин, щоб придбати нову ліжко . У такій ситуації можна зайнятися ремонтом. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, то можете довірити професіоналам. У більшості випадків на надувні ліжка йде гарантія. Перед тим, як нести її в ремонт, потрібно уважно прочитати всі умови, які написані в гарантійному талоні. Існують деякі умови, при яких гарантійний ремонт не буде проводитись. Саме в цьому випадку необхідно самостійно вживати заходів з лагодження.
3
Якщо пошкодження незначне, тобто коли прокол маленький, можна поставити на це місце латочку. Для того щоб виявити місце пошкодження, краще всього використовувати мильний розчин. Його потрібно рівномірно наносити на всю поверхню надувного ліжка. У тому місці, де буде відбуватися надування бульбашок, потрібно буде проводити ремонт.
4
У більшості випадків місце проколу можна визначити за допомогою слуху. В цьому місці буде видаватися характерне шипіння. Далі потрібно переходити безпосередньо до ремонту. Для початку добре просушіть і знежирте поверхню навколо проколу. Далі виріжте підходящу латочку і наклейте її. Найкраще постаратися підібрати більш товсту латочку. Справа в тому, що тонка латочка може стати причиною подальшого розриву. Притисніть заклеєну латочку плоским важким предметом на кілька годин. Експлуатувати надувну ліжко найкраще тільки через добу. Якщо розрив великий, то необхідно його закрити однотипним матеріалом, який максимально схожий з вихідним товаром.