Як натягнути ремінь пральної машини. ремінь пральної машини 3l481.

При тривалій експлуатації пральної машини часто виникає необхідність в натягу або повній заміні ременя приводу. Дуже важливо помітити й усунути цю несправність вчасно, так як вона може призвести до більш серйозних поломок. Якщо барабан вашої машини не крутиться або крутиться тільки при малій завантаженні, а при його обертанні чується щось скребуть звук - настав час міняти ремінь приводу.
Вам знадобиться
  • хрестоподібна викрутка, плоскогубці.
Інструкція
1
Обесточьте пральну машину і перекрийте воду.
2
Візьміть крестовідную викрутку і викрутити два гвинти кріплення. Ці гвинти знаходяться на задньої стінки пральної машини і кріплять верхню панель до кожуха.
3
Підніміть однією рукою задню частину кришки машини і сместите кришку в напрямку задньої стінки.
4
Зніміть кришку пральної машини , коли відчуєте, що вона відчеплений.
5
Відкрутіть гвинти кріплення, що знаходяться на задній кришці пральної машини , і зніміть задню панель.
6
Злегка нахиліть пральну машину назад, щоб отримати вільний доступ до її нижньої частини.
7
Зніміть, за допомогою плоскогубців, пружину, підтримуючу вузол прання.
8
Видаліть старий ремінь, повертаючи його на шківі.
9
Ослабьте кріплення двигуна і сместите його у бік збільшення довжини ременя.
10
Затягніть кріплення. Одягніть ремінь, спершу, на шків двигуна і тільки після цього - на барабан. Якщо конструкція вашої машини не передбачає натягу ременя приводу, то необхідно замінити його на новий.
11
Візьміть новий ремінь приводу. Дуже важливо, щоб новий ремінь повністю відповідав моделі вашій пральній машини . Щоб упевнитися в цьому, уважно вивчіть маркування старого ременя. Перші чотири цифри маркування вказують на довжину ременя. Наступна за ними буква позначає форму доріжок. Остання цифра маркування говорить про кількість доріжок. Всі позначення маркування старого і нового ременя повинні збігатися.
12
Прив'яжіть до нового ременя невелику міцну нитку.
13
Пропустіть ремінь через верх. Одягніть ремінь на двигун однією рукою. Друга рука, при цьому, повинна тягнути ремінь вгору за прив'язану нитку, не даючи йому зіскочити зі шківа.
14
Поставте пральну машину у вихідне положення.
15
Зачепите край ременя за шків барабана. Дуже обережно, але із зусиллям, обертаючи барабан за годинниковою стрілкою, насадите весь ремінь.
16
Перевірте якість своєї роботи. Покрутіть барабан. Відсутність перекосів і сторонніх шумів при обертанні барабана свідчить про правильну установку ременя.
17
Зберіть пральну машинку.
Зверніть увагу
При зриві ремінь приводу може пошкодити датчики, електропроводи і інші елементи, розташовані в задній частині пральної машини. У процесі заміни ременя бажано діагностувати і, при необхідності, усунути ці несправності.