Як підставити обличчя у фотошопі.

Хто не мріє хоча б на мить стати зіркою, приміряти чужий елегантний наряд або виявитися, скажімо, на врученні премії Оскар? Все це звучить кумедно, але зовсім нереалістично. Але якщо трохи поворожити в фотошопі, то можна цілком виявитися на місці будь-якої знаменитості. Навчившись підставляти обличчя з будь-якої вашої фотографії на готові картини, чужі фотороботи та інші зображення, ви зможете створювати цікаві та оригінальні колажі, які, безсумнівно, привернуть увагу друзів і оточуючих.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте у фотошопі картину, на якій ви хочете замінити особа зображеної людини, а потім відкрийте власну фотографію, яку ви збираєтеся підставити замість обличчя оригіналу.
2
Щоб вирізати своє обличчя з фотографії, скористайтеся інструментом Lasso Tool і обведіть його приблизно по контуру. Потім скопіюйте виділений об'єкт з обличчям і скопіюйте на картину-оригінал.
3
Наступним кроком буде підгонка розміру отриманого об'єкта під розмір особи на картині. Для цього виберіть в розділі Edit пункт Free Transform і редагуйте форми і розміри особи на свій розсуд, поки воно не стане пропорційним фігурі на картині.
4
В параметрах шару, на якому знаходиться вирізане і зменшене особа, встановіть значення прозорості (Opacity) на 70-72%. Помістіть фрагмент з обличчям поверх особи на картині і м'яким ластиком зітріть зайві частини зображення, що виходять за межі оригіналу. Після того, як особа набула акуратні риси, встановіть прозорість шару на колишній рівень.
5
Важливий елемент в накладенні особи на картину - це корекція кольору, без якої отримане зображення не буде реалістичним і красивим. Виберіть в розділі Image пункти Adjustment і Levels, і починайте правити рівні, підганяючи колір обличчя під колірну гамму загальної оригінальної картини. Після того, як результат вас влаштує, натисніть в тому ж розділі меню кнопку Color Balance.
6
Виправити кольору недостатньо, потрібно згладити фактуру особи на фото так, щоб вона відповідала фактурі основи. Якщо особа повинна бути більш гладким і рівним, скопіюйте його шар і застосуєте до нього фільтр Gaussian Blur зі значенням не більше 5 пікселів. Далі за допомогою ластику поправте недоліки в особі: зробіть очі, брови і губи більш чіткими. Після цього колаж можна сміливо назвати готовим.