Як встановити карти на смартфон.

Процес інтеграції картографічних служб з пошуковими привів до створення останніми якісних безкоштовних навігаційних додатків для смартфонів . Грубо визначити своє місце розташування за допомогою такої програми можна навіть за відсутності в телефоні GPS, а при його наявності апарат цілком здатний повністю замінити спеціалізований навігатор.
Інструкція
1
З метою скорочення витрат на трафік незалежно від того, який навігаційної програмою ви збираєтеся користуватися і на якому телефоні, обов'язково переконайтеся, що в налаштуваннях апарата обрана точка доступу (APN), призначена для доступу в інтернет, а не WAP. Якщо це не так, зателефонуйте в службу підтримки свого оператора і попросіть його допомогти переналаштувати смартфон. Можна також здійснити настройку самостійно, керуючись інструкціями на офіційному сайті оператора.
2
Якщо у вашому регіоні надається послуга безлімітного доступу в інтернет з телефону за вигідною ціною, підпишіться на цю послугу.
3
Для власників смартфонів фірми Nokia хорошим вибором є використання картографічної програми OVI Maps. Вона сумісна з багатьма апаратами цього виробника і дозволяє здійснювати навігацію як по картам, що зберігаються локально, так і в режимі їх динамічного завантаження з сервера. Офіційний сайт цього додатка розташований за наступною адресою http://maps.ovi.com/.
4
Аналогічними можливостями при меншій ресурсоємності володіє програма Яндекс. Карти. Вона може бути встановлена на смартфони різних виробників, що працюють під управлінням різних операційних систем. Додаток забезпечено функцією показу пробок, а також місць ДТП і дорожніх робіт в реальному часі. Воно визначає місце розташування двома способами: грубо - по базовим станціям стільникового зв'язку, і точно - керуючись інформацією, одержуваної з внутрішнього або зовнішнього GPS-приймача. Завантажити цю програму можна зі сторінки: http://mobile.yandex.ru/maps/?from=mapsdownload/.
5
Деякі оператори стільникового зв'язку надають в ряді регіонів для користувачів Яндекс.Карт безкоштовний трафік (за винятком випадків, коли абонент знаходиться в роумінгу). В цьому випадку, качати доведеться спеціальну версію програми з сайту оператора. Для звичайної версії програми трафік залишається платним. Дізнатися, чи надається така послуга вашим оператором в вашому регіоні, можна за номером його служби підтримки.
6
Деякі версії мобільного Mail.Ru Агента дозволяють, запустивши всього один додаток, як спілкуватися з друзями, так і користуватися картами. Перемикання між цими режимами здійснюється за допомогою вкладок. Якщо цієї програми у вас ще немає, її можна скачати за наступною адресою: http://agent.mail.ru/ru/download/mobile_agent/download.html.
7
Щоб перевірити, чи підтримує встановлена на вашому смартфоні версія Агента роботу з картами, спробуйте, перебуваючи в списку контактів, кілька разів натиснути праву кнопку джойстика. Програма повинна переключитися в режим показу карт. Щоб повернутися до списку контактів, натисніть праву софт-клавішу (фон стане сірим), а потім - ліву кнопку джойстика.
8
Мається мобільна версія, зрозуміло, і у Google Maps. Завантажити програму для доступу до цієї служби зі смартфона можна із сторінки http://m.google.com/maps/. Також для роботи з картографічною службою Google можна скористатися додатком стороннього розробника - Mobile GMaps, скачати яке можна з сайту http://www.mgmaps.com/.