Як додати пам'яті комп'ютера.

Щоб прискорити роботу комп'ютера, найчастіше необхідно встановити в нього додаткову плату оперативної пам'яті. Давайте розглянемо, як правильно це робити, і які тонкощі варто враховувати, якщо ви хочете, щоб установка нового устаткування пройшла вдало, а ефективність роботи вашого комп'ютера істотно підвищилася.
Інструкція
1
Для початку дізнайтеся, яка у вас материнська плата, і який тип ОЗУ (оперативне запам'ятовує) вона підтримує. Оперативну пам'ять DDR II не можна встановити в материнську плату, яка підтримує тільки DDR I, тому переконайтеся в необхідному форматі ОЗУ, перш ніж встановлювати її.
2
Крім того, співвіднесіть параметри максимальної частоти передачі даних материнської плати та новою оперативної пам'яті - вони повинні бути приблизно однакові. Якщо ж у вас вже встановлена одна оперативна пам'ять, і ви збираєтеся доповнити її новою, здобувайте ОЗУ такого ж обсягу, як і першу, але не більше 4 гб. Це забезпечить стабільність роботи комп'ютера.
3
Після того, як всі тонкощі були враховані, і ОЗУ була куплена, її потрібно встановити. Для цього зніміть кришку комп'ютера при вимкненому живленні, щоб отримати доступ до роз'ємів материнської плати.Раз'еми для оперативної пам'яті ви знайдете відразу, вони підходять тільки для неї, і ви не зможете вставити слот пам'яті ні в якій іншій роз'єм на материнській платі.
4
Вийміть плату з упаковки і вставте щільно в роз'єм, після чого зафіксуйте її з боків спеціальними засувками. Слідкуйте, щоб виступ на материнській платі в роз'ємі збігся з відповідним розрізом на слоті пам'яті, тоді він встановиться і визначиться системою правильно.
5
Після розміщення нової плати закрутіть кришку системного блоку, включите комп'ютер і перевірте коректність відображення нових комплектуючих в розділі пристроїв і устаткування вашого комп'ютера.