Як навчитися програмуванню.

Більшість користувачів сучасних комп'ютерів рано чи пізно стикаються з необхідністю освоїти хоча б ази програмування. Адже в століття активного технічного прогресу необхідно не просто використовувати можливості комп'ютерної техніки, а й розуміти, як саме відбуваються всі процеси.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -інтернет.
Інструкція
1
Отже, щоб навчитися хоча б самим елементарним основам програмування, для початку постарайтеся вивчити або освіжити в пам'яті англійську мову. Не обов'язково знати мову ідеально, навіть розмовний рівень значно спростить ваше «спілкування» з комп'ютером. Знання англійської дозволить швидше працювати з інтерфейсами програмного забезпечення, не використовуючи при цьому русифікатор.
2
Далі постарайтеся ознайомитися з тим, з чого складається комп'ютер, а також зрозуміти основні особливості його роботи. Для цього ви можете використовувати спеціалізовану літературу або знайти потрібну інформацію в Мережі.
3
Здолавши підготовчу частину, переходьте до конкретних кроків. Спробуйте вивчити для початку просту мову програмування. Для цього цілком підійде, наприклад, Pascal. Вивчення такої мови допоможе вам усвідомити, в чому полягає принцип роботи комп'ютера, і як саме все це відбувається. У процесі вивчення правил програмування вчіться правильно створювати алгоритми. Завдяки цьому вмінню ви отримаєте певні базові знання. На даному етапі ви запам'ятаєте ще одне правило програміста: уважність - передусім. Адже навіть сама незначна, на перший погляд, помилка може призвести до краху.
4
Після оволодіння вищезгаданими навичками ви зможете вчити інші мови програмування. Ваш багаж знань завжди допоможе розібратися навіть зі складними моментами. Вивчайте попит на послуги програмістів: це допоможе зрозуміти, в якому напрямку вам варто рухатися далі.
5
У процесі подальшого вивчення основ програмування користуйтеся можливостями сучасного інформаційного простору. Адже на Інтернет-форумах і спеціалізованих сайтах завжди можна знайти поради та підказки щодо складних питань, а також поспілкуватися з колегами-однодумцями.