Як передати дані по локальній мережі. Як передати інформацію по локальній мережі.

Дуже швидкий і простий спосіб отримати або надати інформацію вашим друзям і колегам по роботі, це передати файли по локальній мережі , зробити це дуже просто, не дивлячись на всі тонкощі цієї «операції».
Вам знадобиться
  • -DC ++ клієнт;
  • -інструкція налаштування DC ++ клієнта;
Інструкція
1
Кожному хотілося б подивитися кінофільм в чудовій якості або ж передати друзям і знайомим фотографії з відпустки, відпочинку або роботи, але не кожен буде скачувати, передавати файли в 4 або більше Гігабайт заради того, щоб переглянути його за три з половиною години. Тут на допомогу користувачу прийшли локальні мережі провайдера. Тобто підключивши інтернет у тих чи інших провайдерів, обов'язково дізнайтеся, чи є у них локальні мережі . Якщо такі є, значить, вам шалено пощастило. Локальна система з'єднує всі доступні комп'ютери в одну мережу за допомогою потужного сервера. І швидкість скачування або ж передачі в цій сітці в кілька разів вище швидкості поширеного Інтернет-з'єднання. Файл розміром близько 8 Гігабайт ви зможете скачати не більше ніж 40 хвилин.
2
Для того що б отримати доступ до цієї сітки, встановіть DC-програму, налаштуйте її і підключіться до наявних у вас хабам цієї під мережі . Все це може знаходитися на сайті або форумі вашого провайдера. Скачайте і встановіть останній версії DC ++ клієнт. Інструкції з надбудовами програм для вашої мережі буде перебувати або в папці з встановленою програмою (якщо ви завантажили її з сайту вашого провайдера), або ви можете нейти її на вашому мережевому форумі.
3
Після довгоочікуваної встановлення і налаштування цієї програми необхідно розшарити (зробити доступними до скачував) всі ваші файли. Для цього в настройках програми натисніть пункт «шара» і вкажіть шлях, де зберігаються файли, до яких ви бажаєте відкрити доступ для інших користувачів. Тепер ці файли люди можуть скачувати з вашої комп'ютерної системи.
4
Тепер ви повинні ввести адреси всіх хабів, які існують у вашій локальній сітці. Ці дані ви так само повинні знайти на форумі або сайті вашого постійного провайдера. Далі ви можете і передавати і приймати різні файли по локальній мережі з дуже високою скоростью.Удачі!
Корисна порада
При передачі файлів по локальній мережі не починайте скачування з інтернету, це сповільнить передачу на 15-25%.