Як вибрати квиток на іспиті. Які вибрати іспити.

Належить іспит, а часу на підготовку, як завжди, практично немає? Залишається сподіватися лише на те, що вам дістанеться квиток , до якого ви встигли підготуватися. Як витягнути потрібний квиток і здати іспит на хорошу оцінку?
Вам знадобиться
  • чорнослив
Інструкція
1
Витягайте екзаменаційний квиток лівою рукою. Коли ви будете стояти перед столом викладача і вибирати квиток , постарайтеся не забути, що тягнути папірець слід саме лівою рукою. Витоки цієї прикмети йдуть в далеке минуле. Вважається, що ліва рука робить те, що велить серце, адже воно знаходиться зліва. А серце завжди краще знає, що слід робити, ніж раціональний мозок, тим більше, перед відповідальним іспитом.
2
Коли витягуєте квиток , промовляйте подумки считалочку: «Стакан-лимон - це він». Якщо ви не знаєте цієї лічилки, промовляйте будь-яку іншу, що прийшла вам в голову. Считалочка повинна бути на вибування, що залишився квиток і є «щасливий». Однак цей спосіб навряд чи підійде, якщо перед вами лежить 60 листочків з номерами питань. В такому випадку ви будете неприпустимо довго вибирати потрібний квиток , а це, погодьтеся, може викликати деяке здивування з боку викладача і екзаменаційної комісії.
3
Приклейте удачу до своїх рук. Для того щоб приклеїти щось, в тому числі і удачу, потрібно, щонайменше, бути липким самому. Одна із студентських традицій свідчить: чорнослив - найкраще клеящее засіб. Виходячи з будинку, прихопіть із собою чорнослив, і перед іспитом натріть їм руки. Коли ви будете вибирати квиток , удача приклеїться до ваших рук, і ви самі відчуєте, який квиток краще брати.
4
Вибирайте квиток за рахунком. Практично у всіх людей є своє улюблене число. Воно й принесе вам удачу на іспиті. Порахуйте квиток и і виберіть той, який відповідає щасливому числу. Якщо у своїй цифрі ви не впевнені чи вона зашкалює за сто, не турбуйтеся. У студентському середовищі є спільні щасливі числа, наприклад 3,5,9 і навіть 13. Деякі викладачі ставлять «відмінно» студенту, витягнувшись 13 квиток , не питаючи його.
Зверніть увагу
Не розраховуйте тільки на удачу. Вивчений матеріал - найкращий спосіб здати іспит.
Корисна порада
Не говоріть про те, якими прикметами ви користуєтеся, щоб не сполохати удачу.
Щоб правильно вибрати квиток , потрібно розуміти, чого ви хочете від поїздки. Головні критерії - це комфорт, вартість та швидкість подорожі. Додатково у кожного є свої специфічні переваги. Для когось найбільш комфортним варіантом є літак, хтось любить поїзда, у третіх немає вибору, тому що між деякими населеними пунктами курсують лише автобуси.
Інструкція
1
Визначтеся з видом транспорту. Якщо ви боїтеся літати, то залишається вибір між автобусом і поїздом. Якщо відстань відносно невелике, то автобуси часто доїжджають швидше, але поїзда завжди комфортніше. Коли їхати потрібно дуже далеко, то вартість квиток ов на літак і на поїзд може бути приблизно однаковою.
2
Якщо ви купуєте квиток и на РЖД, то враховуйте сезонні коефіцієнти. В даний час на залізниці діють особливі умови придбання квиток ов в купейні вагони. Якщо купити квиток за 31-45 днів до відправлення, то можна заощадити до 50% тарифу. За 10 днів до дати поїздки її вартість, навпаки, зростає на 10%. Верхні полиці в купе на деяких потягах в 2 рази дешевше нижніх.
3
На автобусні квиток и акції і знижки, як правило, не діють. Єдине, що можна зробити - це з'ясувати, які компанії займаються перевезеннями по потрібних вам маршруту, з'ясувати час прибуття і відправлення їх автобусів, а також ціни. З урахуванням цих відомостей можна вибрати кращий варіант. Зазвичай покупка квиток а на автобус заздалегідь обходиться в ту ж суму, що і безпосередньо перед поїздкою.
4
Найбільший розкид варіантів з авіа квиток ами. Якщо ви плануєте поїздку заздалегідь, то, швидше за все, зможете купити квиток и за дуже вигідною ціною. Для цього вам потрібно підписатися на новини від авіакомпаній, які літають на вашому маршруті. Всілякі знижки та акції - це те, без чого сьогодні не обходиться жоден поважаючий себе перевізник. Варто дочекатися якогось свята чи відкласти покупку квиток ов на низький сезон - і ви зможете дуже істотно заощадити.
5
Коли квиток и на літак потрібно придбати терміново, і немає часу чекати акцій і знижок, то хоча б поцікавтеся, чи здійснюють інші авіакомпанії рейси по даному напрямку. Складно розраховувати на вигідну ціну, купуючи квиток у монополіста. Можна спробувати придбати квиток на рейс з пересадкою. Здається, що в цьому немає сенсу, так як і за часом це довше, і за ціною має бути дорожче. Але насправді вартість квиток а з пересадкою може бути сильно дешевше прямого рейсу.
6
Подумайте, чи не можна перенести поїздку на пару днів. Дуже часто можна купити набагато дешевший квиток , якщо просто відмовитися від поїздки в пікові вихідні дні та п'ятницю.