Як зробити швидко домашнє завдання.

Багатьом школярам швидке виконання домашніх завдань здається непосильним завданням. Однак полегшити підготовку уроків і зменшити час, який для цього необхідно - можливо. Для цього цілком достатньо дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Перш за все, варто навчитися планувати свій день. Для цього не потрібно складати графік, в якому все розписано похвилинно - достатньо буде хоча б приблизно підрахувати, що необхідно виконати і скільки часу це може зайняти. При цьому необхідно враховувати, що після школи варто хоча б 1-1,5 години відпочити, а вже потім починати виконувати домашні завдання.
2
Щоб привчити себе починати виконання уроків у виділене для цього час, можна ставити будильник. Крім того, за допомогою будильника можна влаштовувати 10-хвилинні перерви через певний проміжок часу, наприклад, через кожну годину.
3
Значно заощадити необхідне для виконання домашнього завдання час можна, якщо сконцентруватися на ньому. Тому перш ніж сідати за уроки, необхідно позбутися від усього, що може відволікати: вимкнути телевізор і радіо, «забути» мобільний телефон в сусідній кімнаті, покласти подалі улюблені журнали і так далі. Також якщо при виконанні завдань немає необхідності шукати будь-яку інформацію в інтернеті, потрібно вимкнути і комп'ютер.
4
Після чого необхідно згадати, які предмети потрібно зробити і вирішити, у якій саме послідовності. Щоб було легше сконцентруватися, можна розкласти підручники та зошити в акуратні стопки і по ходу виконання домашніх завдань відкладати ті, що вже зроблені, в сторону. При цьому те, з яких предметів починати - з легких або важких - залежить від індивідуальних особливостей. Тим, хто починає роботу без утруднень, але швидко втомлюється, варто починати з більш складних завдань. Тим же, кому складно сконцентруватися на початку роботи, варто починати з завдань більш легких.
5
Варто відзначити, що швидше виконати домашнє завдання допомагають різні стимули. Так, наприклад, можна почати ходити на будь-які додаткові заняття або прагнути, щоб після виконання уроків залишився час для улюбленого хобі.
Ваша дитина пішла до школи. Це досить важкий період у його житті. Нові люди, нові обов'язки, щоденні уроки і виконання домашнього завдання. Звичайно, йому необхідна ваша допомога, адже від того, як він навчиться розподіляти свій час і сили, залежить його навчання в майбутньому.
Інструкція
1
Не змушуйте дитину приступати до виконання домашнього завдання відразу після повернення зі школи. Нехай пообідає, відпочине години дві і після цього приступає до роботи. Але відкладати навчання на вечір теж не варто - дитина просто втомиться.
2
Скажіть школяреві, що домашнє завдання він повинен виконувати самостійно. Ви можете тільки допомогти. У школі вчитель вже пояснював йому матеріал і вдома треба просто повторити пройдене. Але якщо раптом виникнуть труднощі і виявиться, що на уроці було не все зрозуміло, ви обов'язково прийдете на допомогу.
3
Не робіть уроки за дітей! Якщо виникло утруднення при рішенні якогось виду завдань, розберіть незрозумілий матеріал на прикладі подібних завдань, але інших. А те, що задано, дитина повинна вирішити сам. Інакше він дуже швидко зрозуміє, що все незрозумілі завдання вирішуєте ви, і не буде намагатися робити щось самостійно.
4
Простежте за тим, щоб дитина не відволікався при виконанні уроків. Заняття при включеному телевізорі або музиці великої користі не принесуть. Заздалегідь домовтеся з малюком, що він не буде тримати на столі сторонні іграшки, які будуть відволікати його увагу. Поясніть, що спілкування з друзями по телефону варто відкласти на більш пізній час.
5
Допоможіть малюкові скласти план виконання уроків. Для цього визначте, які предмети даються йому легше, а на які доводиться витрачати більше часу. Краще виконувати завдання від простого до складного. Інакше, виконуючи складну для нього завдання, дитина може так втомитися, що буде не в змозі виконати інші завдання.
6
Не квапите школяра, що не підганяйте. Всі люди різні; цілком можливо, що йому потрібно більше часу, щоб засвоїти матеріал.
7
Перевірте якість виконаного завдання. Якщо дитина помилився, скажіть йому про це, але не вказуйте відразу на конкретні помилки, а спочатку попросіть їх знайти.
8
Не забудьте похвалити вашого улюбленого школяра після виконання домашньої роботи. Він адже так старався.