Як провести ювілей чоловіка.

Ювілей чоловіка завжди передбачає клопоти з підготовки. Свято можна відзначити в колі родини або на широку ногу в ресторані. Головне, щоб цей день запам'ятався вашому чоловікові назавжди.
Інструкція
1
Підготовку до святкових заходів почніть заздалегідь. Якщо ви вирішили запросити багато гостей, подбайте про приміщення, де буде проходити захід. Виберіть відповідний заклад і обговоріть меню, внесіть плату за оренду. Вам слід подумати щодо ведучого і музики. Тамаду можна вибрати по оголошеннях або порад знайомих, як правило, музичний супровід вечора можна теж обговорити з ведучою.
2
Придбайте запрошення для гостей, можете купити їх або зробити самостійно. Для всіх запрошених добре придбати невеликі пам'ятні сувеніри.
3
Купуйте спеціальні дипломи, медалі та телеграми з привітаннями на адресу вашого чоловіка. Придумайте текст самостійно або скористайтеся інтернетом. Там можна знайти побажання навіть у віршованій формі.
4
Зверніться у фірму по прикрасі приміщень та проведення святкових заходів. Як правило, вони оформляють приміщення в певному стилі, проводять акції і роблять знижки. Наприклад, замовляючи прикраса залу надувними кулями, можете отримати бонус у вигляді святкового торта і т.д.
5
Якщо коштів у вас небагато, а хочеться зробити вечір незабутнім, можете провести його у вузькому сімейному колі. Покличте батьків, дітей, близьких друзів до себе додому або просто замовте столик у ресторані. За вечерею привітайте чоловіка, скажіть йому теплі побажання і подаруйте пам'ятний подарунок. Можливо, ви захочете провести цей день удвох, тоді доречно приготувати вечерю і подати його при свічках в романтичній обстановці.
6
Альтернативою є проведення ювілею чоловіка на природі, за містом або спільна поїздка на курорт. Придбайте квитки заздалегідь і подаруйте чоловікові в день ювілею, тим самим влаштувавши йому сюрприз.
7
Ви можете заздалегідь орендувати приміщення за містом або виїхати імпровізовано в лісопосадку, базу відпочинку. Запросіть всіх, кого, вважаєте за потрібне, і організуйте спільну поїздку. Привітайте чоловіка колективно або кожен індивідуально. Взагалі, ідеї проведення свята залежать повністю від вашої фантазії і матеріальних засобів. Головне, щоб цей день запам'ятався вашому чоловікові і вам.