Як міняти курсори.

Постійність - добре, але іноді хочеться різноманітності. Багато хто звик міняти теми робочого столу, заставки, деякі не шкодують витратити час на те, щоб поміняти стандартні іконки папок на користувальницькі, а про зовнішній вигляд курсору миші мало хто замислюється. І дарма. Адже поміняти зовнішній вигляд курсорів зовсім нескладно.
Інструкція
1
Для того щоб змінити зовнішній вигляд курсору миші, необхідно вибрати в меню «Пуск» пункт «Панель управління» і клікнути на нього лівою кнопкою миші.
2
Залежно від встановленої операційної системи у вікні, необхідно додатково перейти в розділ «Принтери та інше обладнання» або безпосередньо вибрати іконку миші, клікнувши на неї лівою кнопкою миші.
3
У новому вікні «Властивості: миша» необхідно лівою кнопкою миші клікнути на вкладку « Курсори ».
4
У нижній частині вікна ви можете подивитися, як виглядатиме курсор при здійсненні тих чи інших операцій (основний режим, вибір посилання, виділення тексту, вибір довідки і так далі). При відкритті вікна відображаються ті курсори, які використовуються зараз.
5
У верхній частині вікна під написом «Схема» розташоване меню, що випадає, в якому містяться різні стилі для курсора миші. Вибравши потрібний стиль оформлення курсора (натиснувши на потрібний рядок лівої кнопкою миші), слід підтвердити свій вибір. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Застосувати» і «OK».
6
Щоб використовувати завантажені курсори, слід натиснути на кнопку «Огляд» і вказати шлях до папки, в якій зберігаються курсори, операцію підтвердити, натиснувши кнопку «Застосувати».
7
В якості додаткового ефекту можна включити або відключити відображення тіні курсора. Для цього необхідно поставити маркер в поле «Включити тінь покажчика» в нижній частині вікна.
8
Для того щоб повернути колишній вигляд курсору миші, слід натиснути на кнопку «За замовчуванням» або вибрати у випадаючому меню той стиль, який був встановлений спочатку. Пункт «Ні» позначає те, що курсор буде відображатися відповідно до обраної для операційної системи темою.
Зверніть увагу
Додатково з видом курсорів можна налаштувати і інші властивості миші, переміщаючись по наявним вкладкам.