Як підключити два тюнера.

Певна категорія користувачів відмовилася від звичних телевізорів на користь комп'ютерних моніторів або ноутбуків. Сучасні технології дозволяють переглядати телевізійні канали, використовуючи комп'ютер і додаткові пристрої.
Інструкція
1
Для початку виберіть TV-тюнер. Ці пристрої діляться на декілька категорій. Бувають внутрішні TV-тюнери, що підключаються до роз'ємів PCI на материнській платі і зовнішні адаптери, що з'єднуються з комп'ютером (ноутбуком) через USB-порт. Зустрічаються також пристрої, здатні підключатися безпосередньо до монітора.
2
Придбайте вподобану модель TV- тюнера . Якщо ви використовуєте ноутбук, рекомендують купувати мініатюрні адаптери, а не повноцінні USB TV-тюнери.
3
Підключіть TV-тюнер до ноутбука або системного блоку комп'ютера. Включіть обидва пристрої. Встановіть драйвери і програми, що додаються в комплекті з тюнером.
4
Підключіть антенний провід до роз'єму TV- тюнера . Увімкніть встановлене програмне забезпечення. Активуйте пошук доступних каналів. Виконайте точну ручне налаштування якості зображення. Збережіть список залишилися каналів і налаштування.
5
Тепер починається найцікавіше. Вам необхідно підключити другий TV-тюнер. Виберіть свій пристрій. Врахуйте один дуже важливий момент: навряд чи вам вдасться налаштувати два ідентичних пристрою. Найімовірніше, вони будуть конфліктувати між собою.
6
Придбайте TV-тюнер фірми, відмінною від виробника вже встановленого обладнання. Підключіть його до комп'ютера або ноутбука. Підключіть до роз'єму тюнера антенний кабель. Якщо ви хочете використовувати одну антену для обох пристроїв, придбайте спліттер.
7
Проведіть настроювання нового TV- тюнера . В результаті у вас повинно бути дві програми, кожна з яких працює з певним тюнером. Для спільного використання обох пристроїв (наприклад, для одночасного перегляду декількох телеканалів) запустите обидва додатки.
Зверніть увагу
При установці різних моделей TV-тюнерів одного виробника вони, швидше за все, будуть конфліктувати.