Як відкрити свій салон стільникового зв'язку.

Власний салон зв'язку - це дуже рентабельний бізнес, тому що на сьогоднішній день покупка і підключення телефону - це не більше ніж придбання необхідної і доступної речі.
Інструкція
1
Якщо ви тільки починаючий підприємець, то починайте з освоєння регіональних ринків, оскільки вони ще тільки знаходяться в процесі свого розвитку, і тут можна зайняти гідне місце, хоча не варто зволікати, московські дилери всерйоз придивляються до регіональних ринків.
2
Відкривайте салон в тому місці, де прохідність людей не менше 1400 - 1600 тисяч людей на годину. При освоєнні цього ринку послуг основним критерієм успіху є престижне місце. Оптимальний варіант - відкрити салон в торговому центрі, але там доведеться платити досить відчутну орендну плату.
3
Краще орендуйте приміщення, а не купуйте його у власність. На даний момент це дуже дороге задоволення.
4
Обладнайте складське приміщення, це необхідно для ефективної роботи салон а і подальшого розширення вашого бізнесу.
5
Персонал в салон набирайте в залежності від його площі. В салон е, де площа 150-200 кв. метрів буде достатньо шести продавців і двох касирів. А в салон е, де площа 50-60 кв. метрів, знадобиться чотири продавця і один касир. Співробітників відбирайте за віковим принципом (до 30 років) і з вищою освітою.
6
Найміть в салон охорону, так як проблема крадіжок найактуальніша в цьому бізнесі. Вже сама наявність охоронця відіб'є у більшості дрібних злодюжок думки про легку наживу. Крім того, охоронець - це показник солідності салон а.
7
Користуйтеся зовнішньою рекламою. Важливо, щоб люди бачили вивіски про відкриття вашого салон а. На цьому ринку послуг це набагато ефективніше, ніж реклама в пресі.
8
Прорахуйте первинні та постійні вкладення, щоб упевнитися у своїй платоспроможності. Первинні вкладення можуть скласти від 40 до 55 тисяч доларів, з них на обладнання та склад піде 25-35 тисяч. На оформлення вивіски, вітрини, оснащення салон а столами і комп'ютерами 10-16 тисяч доларів. Крім того, потрібно врахувати оплату оренди, заробітну плату працівників, рекламу та охорону.
9
Пропонуйте додаткові послуги салон а зв'язку - це може бути підключення або послуги, які клієнт отримує в офісі оператора.
10
Уважно задумайтеся над назвою торгового салон а, особливо якщо надалі ви плануєте будувати мережу. Назва повинна відображати ваш особливий стиль і помітно відрізнятися від конкурентів.
Без стільникового телефону вже важко уявити своє існування. Без нього не обходиться практично жодна людина. А стрімкими темпами розвивається прогрес ще довго буде забезпечувати прибутком магазини, що торгують засобами мобільного зв'язку.
Інструкція
1
Потрапити на ринок стільникових телефонів і зайняти там стабільну позицію дуже складно. Це пояснюється тим, що більшу частку ринку зайняли великі мережеві компанії. Але вони популярні в основному у великих містах. У невеликих населених пунктах, де мережевики рідко відкривають свої магазини, ви маєте всі шанси на успіх.
2
Оберіть приміщення. Воно може не бути занадто великим, цілком достатньо торгового залу площею 20-25 кв. метрів. Розташоване приміщення може бути в центрі міста, де великий потік людей, або в густонаселеному спальному районі. Якщо ваш магазин буде розташовуватися в центрі, не бійтеся сусідства конкурентів. Адже зазвичай покупці не здійснюють покупку в першому-ліпшому магазині, воліючи ознайомитися з цінами і асортиментом в кількох торгових точках.
3
Після того як вибір приміщення буде зроблений, відвідайте всі необхідні інстанції. Магазин необхідно обладнати системою пожежної та охоронної сигналізації. Наявність і справність касового апарату перевіряється податковими органами, а відділ по захисту прав споживачів перевірить правильність оформлення куточка покупця.
4
Обладнайте магазин всім необхідним. Для торгівлі стільниковими телефонами вам знадобляться стелажі зі скляними дверцятами, стійка для продавця, столик для покупців, де вони зможуть ближче розглянути товар.
5
Оберіть асортимент магазину. Хорошим стимулом для покупок є реклама. Тому вибирайте телефони тих виробників, хто добре себе розрекламував і чиє ім'я широко відоме. Асортимент повинен бути розрахований на споживачів різного віку, статі, достатку, способу життя. Крім стільникових телефонів, не забудьте про аксесуари до них. Різні чохли, сумки, брелоки, ремінці - все це здатне принести додатковий дохід вашому магазину. Якщо ви збираєтеся торгувати сім-картами, то доведеться укласти договори з операторами мобільного зв'язку. Звичайно, покупцям набагато зручніше вибрати телефон і відразу ж купити карту до нього.
6
Займіться підбором персоналу. Як показує практика, в магазини, що торгують стільниковими телефонами, краще брати продавців-чоловіків. Вони, як правило, краще розбираються в технічних характеристиках представлених моделей. А від цього багато в чому залежатиме успіх вашого бізнесу.
7
Серед засобів реклами для магазину стільникових телефонів використовуйте хорошу вивіску, розповсюдження листівок рекламного характеру, розміщення оголошень на телебаченні та в друкованих виданнях.