Як змінити тип файлу. Як поміняти формат файлу.

Змінити тип файлу нескладно - достатньо лише поміняти його розширення. Однак фактично тип файлу від цього не зміниться. розберемо процедуру докладніше.
Інструкція
1
Формальна зміна типу файла.Чтоби формально змінити тип файлу достатньо поміняти його розширення. Для цього файл потрібно перейменувати і змінити ту частину імені файлу, яка записана після точки (наприклад, в Windows натиснути правою кнопкою миші на імені файлу і вибрати пункт "Перейменувати"). В старих операційних системах в якості розширення імені файлу використовувалося не більше трьох символів . В сучасних ОС довжина розширення практично не огранічена.Так як в Windows Explorer за замовчуванням розширення файлів не показуються, то спершу необхідно налаштувати відображення типу файлу. Наприклад, в Windows ХР для цього достатньо відкривши будь-яку папку вибрати: «Сервіс» - «Властивості папки ...» - «Вид» і в списку «Додаткові параметри» прибрати галку в рядку «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» .При слід врахувати, що з зміна типу може привести до його непрацездатності або втрати (якщо було забуто колишнє розширення).
2
Действительное зміна типу файла.Прі зміні розширення файлу його тип звичайно, змінюється, але зміст залишається. Крім того, операційна система вже не зможе правильно визначити тип файлу, тому програму для роботи з такими файлами доведеться вибирати вручную.Чтоби дійсно змінити тип файлу, необхідно відкрити його в програмі, якої він був створений (або аналогічної, «розуміє» такий формат) , а потім зберегти в новому форматі і з новим расшіреніем.Такіе операції найпростіше проводити коли тип файлу змінюється незначно (залишаючись в межах одного сімейства). Наприклад графічний файл типу GIF змінюється на графічний формат PNG, або відеофайл типу avi перекодируется в mpeg (хоча це і вимагатиме значного часу) .Для зміни типів файлу існують спеціальні програми - перекодувальники (конвертори), які дозволяють здійснити такі зміни з мінімальними втратами інформації.
3
Зміна типу файлу несхожих форматов.Для того, щоб перевести файл з одного «сімейства» в інше, наприклад, із графічного в текстове, знадобляться спеціальні, більш серйозні програми. Крім застосування професійних програм, швидше за все знадобляться і послуги самих професіоналів. Наприклад, для перекладу формату PDF в DOC або TXT, буде потрібно професійне додаток Fine Reader. Однак, якщо файл PDF захищений паролем, то не знаючи пароль, змінити тип такого файлу на текстовий неможливо (теоретично ...).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ecKhIjNwnuo
Зверніть увагу
Які бувають типи файлів і як змінити формат файлу на інший? Ви, напевно, пам'ятаєте, що у нас були проблеми із збереженням картинки. Для цього існують більш "потужні" програми (додатки), які можуть зберігати і текст, і картинки (зображення), і таблиці - так багато чого вони ще вміють.
Корисна порада
Якщо говорити про формати файлів, ми - пересічні користувачі - не так вже й часто ними цікавимося, тому проблем не виникає. Однак у ситуації, коли файл не відтворюється на пристрої з причини невідповідності формату, у користувачів рано чи пізно може виникнути питання про те, як змінити формат файлу? Які випадки можуть викликати подібну необхідність?