Як позбавитися від шуму в колонках. Як виправити шипіння в колонках.

Вся техніка має властивість рано чи пізно виходити з ладу. Начебто колонки практично нові, але поступово все виразніше стає чути дивний шум. По початку здається, що це просто тимчасове явище, але з кожним днем шум стає більш інтенсивним і незабаром неможливо розібрати які виходять із колонок звуки.
Інструкція
1
Існує маса джерел виникнення шуму . Найбільше дратує, коли шум в колонках або телевізорі виникає через звонящего мобільного телефону. В такому випадку позбутися від шуму в колонках повністю досить важко, але ось послабити можна. Для цього необхідно нейтралізувати магнітне поле головок за допомогою екранування. В першу чергу слід замінити штекер, яким колонки під'єднані до комп'ютера або музичного центру. Краще якщо штекер буде в металевому корпусі. Потрібно оглянути сигнальний провід, який веде від колонок до комп'ютера. Кожен провід повинен мати окрему або подвійну екранівку.
2
Необхідно і всередині колонок замінити всі старі дроти екранованими. Фільтр живлення краще перенести всередину колонки. Потім слід придбати в будівельному супермаркеті екрануюче фарбу і кисть, кожну колонку розібрати, акуратно пофарбувати фарбою і дати висохнути протягом декількох годин. Якщо немає можливості придбати фарбу, вирішити проблему допоможе звичайна алюмінієва фольга. Нею потрібно обклеїти зсередини всі наявні колонки. Після цих нескладних, але трудомістких процедур, шум не буде з'являтися взагалі, або буде незначним.
3
Якщо після підключення колонок, в одній з яких знаходиться підсилювач, виникають легкі шуми при русі проводів або мишки - потрібно заземлення. У разі якщо заземлення мається, проблема може бути в неякісному блоці живлення. Зміна споживаного струму виникає під час переміщення оптичних і магнітних головок, прокручуванні тексту та інших діях. Двигунам приводів потрібно більше струму, процесору доводиться перемальовувати фрагменти з екрану у відповідь на переміщення двигуна прокрутки, що і викликає кидки струму і зміна споживаної потужності.
4
Придушити ці перешкоди можна тільки при правильній розводці ланцюгів живлення, установки якісного джерела живлення і блокувальних конденсаторів. За блокування і розлучення відповідає звукова і системна плата, а ось блок живлення відіграє основну роль. Проблему можна усунути за допомогою заміни блоку живлення.
Зверніть увагу
Колонки для комп'ютера завжди мають магнітне екранування, звичайні ж колонки такими функціями не наділяє.
Корисна порада
Прибрати шуми в моніторі допомагає роздільне запітиванія в розетки системного блоку і монітора, тобто потрібно в одну розетку включити монітор, а в іншу блок.