Як перевести ньютони в Паскалі. Переклад ньютонів в Паскалі.

Ньютон - одиниця виміру сили, а паскаль - одиниця вимірювання тиску. І людям, не дуже добре розбирається в фізиці, часто здається, що завдання перевести ньютони в Паскалі так само абсурдна, як переклад грам в ампер. І, дійсно, про прямому перекладі мови бути не може. Потрібно лише провести нескладні обчислення відповідно до існуючої формулою.
Вам знадобиться
  • - калькулятор
Інструкція
1
Згадайте, що за визначенням ньютон (Н, N) дорівнює силі, придающей тілу масою 1 кг прискорення 1 м/с ^ 2 по напрямку дії цієї сили. Якщо показники сили в ньютонах отримані вами в результаті обчислень по ходу рішення задачі, перерахуйте все ще раз, перевірте себе. Переконайтеся, що вироблені вами попередні обчислення вірні і ви абсолютно точно підрахували силу в ньютонах. Далі пригадайте, що паскаль (Па, Pa) дорівнює тиску, яка викликає сила рівна одному Ньютону, рівномірно розподілена по поверхні площею 1? м? ^ 2, яка розташована перпендикулярно даної силі. Тобто за визначенням: 1Па = Н/м ^ 2.
2
Обчисліть площу поверхні, на яку виявляється тиск відповідно до умов поставленої перед вами завдання. Для обчислення площі застосуєте відповідну математичну формулу. Зверніть увагу, що площа обов'язково повинна вимірюватися в квадратних метрах, а не в будь-яких ще одиницях. При необхідності зробіть переклад наявної у вас одиниці виміру площі в квадратні метри. Розділіть попередньо отриману вами в ньютонах силу на отриману площа в квадратних метрах. Скористайтеся для обчислень калькулятором. Результат ділення і є шукане вами тиск, позначене в паскалях. Запишіть результат. Задача вирішена.
3
Зателефонуйте однокласників, однокурсників або просто знайомому, який добре знає фізику (за умови, що все написане вище вам не допомогло). Розкажіть йому про свою проблему. Ввічливо попросіть його перестати сміятися і продиктувати вам рішення даної задачі аж до кожної цифри і букви, або вислати його у вигляді SMS, MMS або електронною поштою. Якщо у проханні вам було відмовлено або серед ваших знайомих немає жодного розбирається в фізиці людини, зверніться з проханням про допомогу до користувачів мережі Інтернет. Напевно серед мешканців якогось тематичного форуму знайдеться хоча б один чуйна людина, яка напише для вас детальне рішення вашого завдання абсолютно безкоштовно. Подякуйте цієї людини і перепишіть отримане рішення.
4
Перечитайте підручники з фізики та все-таки постарайтеся усвідомити хоча б частину того, що там написано. При необхідності зверніться за роз'ясненнями до педагога. Отримані знання знадобляться вам в житті ще не раз.