Як пофарбувати стельову плитку.

Фарбування стельової плитки - заняття мазке. Щоб не зіпсувати меблі, килими та стіни, потрібно провести попередні роботи і вкрити всі поверхні. Тільки після цього можна приступити до змішування фарб і обробці плитки.
Вам знадобиться
  • - поліетилен;
  • - газети або тканину;
  • - валик;
  • - пензлик;
  • - шпаклівка;
  • - герметик;
  • - фарба.
Інструкція
1
Перед тим як приступати до опоряджувальних робіт, захистіть поверхні від фарби. Все, що можна винести з приміщення, видаліть. Громіздкі меблі і стіни покрийте поліетиленом або газетами. Краю скріпіть скотчем. Краплі фарби можуть проникнути в самі вузькі щілини. Тому підлогу і плінтуса також сховайте під плівкою. Зверху постеліть папір, щоб не послизнутися. Вікна занавесьте тканиною.
2
Одягніть зручний робочий одяг: сорочку з довгими рукавами і брюки з вузькими манжетами. Волосся прикрийте хусткою або шапкою з газети. Очі захистіть пластиковими окулярами, а руки - тонкими тканинними рукавичками.
3
Візьміть шпаклівку і замажте плиткові стики. Так фарба ляже рівніше, стеля буде виглядати як гіпсовий. Замість шпаклівки можна використовувати акриловий герметик. Найкраще підійде водорозчинний.
4
Приготуйте фарбу. Щоб отримати потрібний відтінок, змішайте кілька кольорів. Для нерівній структури додайте в фарбу трохи піску. Вибрати можна будь барвник - латексний, водоемульсійні або акриловий. Розрахуйте кількість фарби заздалегідь. Якщо її не вистачить, отримати потрібний колір потім буде дуже складно.
5
Якщо плитка ламінована, зачистите її перед фарбуванням. Інакше складу ляже дуже погано, згорнеться грудочками.
6
Візьміть валик з довгим ворсом і починайте фарбувати з будь-якого стельового кута. Найголовніше - не доводьте валик впритул до стін. Інакше ви можете забруднити шпалери. Отримані зазори потім акуратно закрашуються маленьким пензликом.
7
Плитку з глибоким складним малюнком обробити валиком не вийде. Ворсинки не проникнуть глибоко, залишаючи непрофарбовані місця. У цьому випадку спочатку вирівняйте поверхню плитки будь ґрунтовкою. Потім за допомогою розпилювача пофарбуйте стелю. Біля стін акуратно довершити роботу пензликом.