Як зробити комп'ютер сервером. Як зробити сервер з комп'ютера.

Є певна категорія користувачів, які не бажають використовувати для створення локальної мережі додаткові пристрої. Коли потрібно забезпечити синхронний доступ в інтернет з декількох комп'ютерів , необхідно налаштувати один з них для виконання функцій сервера.
Вам знадобиться
  • мережевий адаптер, мережевий кабель.
Інструкція
1
Оберіть комп'ютер, який буде отримувати прямий доступ до мережі інтернет. Рекомендують використовувати для цієї мети стаціонарний комп'ютер, що володіє найвищою продуктивністю серед інших пристроїв.
2
Придбайте додатковий мережевий адаптер. Краще використовувати внутрішню мережеву карту, що підключається до материнської плати через роз'єм PCI.
3
Підключіть адаптер до комп'ютера і встановіть для нього драйвери. З'єднайте дане устаткування з іншим комп'ютером, використовуючи мережевий кабель. До першої мережевої карти підключіть кабель з'єднання з інтернетом.
4
Створіть нове підключення до мережі інтернет. Налаштуйте його параметри виходячи з вимог вашого провайдера.
5
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до властивостей другий мережевої карти. Відкрийте настройки протоколу TCP/IP (v4). Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте для даного адаптера постійний (статичний) IP, значення якого буде, наприклад, 43.43.43.1.
6
Перейдіть до другого комп'ютера (ноутбуку). Відкрийте настройки мережевого адаптера, як це описано в попередньому кроці. Задайте для даної мережевої карти параметри, значення яких випливають з IP-адреси першого комп'ютера: - IP-адреса 43.43.43.2- Основний шлюз 43.43.43.1- DNS-сервер 43.43.43.1.
7
Налаштування другого ПК на цьому завершена. Перейдіть до першого комп'ютера і відкрийте властивості підключення до інтернету. Знайдіть вкладку «Доступ» і відкрийте її. Дозвольте загальний доступ до інтернету для всіх пристроїв мережі, утвореної вашими комп'ютерами. У разі необхідності налаштуйте параметри брандмауера і фаєрволла.
Зверніть увагу
Якщо вам потрібно підключити ноутбук, а не стаціонарний ПК, придбайте Wi-Fi адаптер. Це дозволить уникнути наявності зайвих мережевих кабелів.