Як записати музику з магнітофона. схема магнітофона вортекс Тінго Як зробити вихід на навушники.

В даний час на просторах інтернету можна знайти практично все: музику , кіно, тексти, програми тощо. Необхідність у використанні магнітофонів поступово відпадає, як колись це сталося з вініловими платівками та котушками. Але у багатьох є такі записи, які складно знайти десь ще, будь то колекційні касети або запис того, як маленька дитина читає перші вірші. Можна продовжити цим плівкам життя, перевівши в цифровий вигляд.
Вам знадобиться
  • - магнітофон;
  • - звукова карта з лінійним входом;
  • - кабель;
  • - аудіо касета.
Інструкція
1
Переважна більшість побутових касетних програвачів мають вихід на навушники. Якщо його немає, постарайтеся знайти пристрій з виходом, це сильно спростить завдання. Роз'єм являє собою звичайний вхід типу jack 3,5 дюйма. Відшукайте його на своєму магнітофоні і переконайтеся, що він працює, вставивши навушники. Крім цього на деяких магнітофонах є вихідні роз'єми типу «тюльпан», зазвичай білий і червоний. Ці роз'єми також можна використовувати для з'єднання з комп'ютером.
2
Пристосуванням, яке допоможе з'єднати для запису комп'ютер і магнітофон, буде кабель. Кабель можна придбати в магазинах побутової техніки, комп'ютерних магазинах, а так само в спеціалізованих магазинах радіо деталей і устаткування. Крім цього, кабель можна спаяти самостійно. Він являє собою трижильний провід, кожен кінець якого закінчується штекером jack 3,5 дюйма. Купити його в магазині можна, запитавши «кабель джек на джек». У випадку з виходом на 2 «тюльпана», запитуйте кабель «джек на 2 тюльпана».
3
Підключіть один кінець кабелю до гнізда навушників магнітофона, а інший до лінійного входу звукової плати. Лінійний вхід - отвір блакитного кольору, що розташоване на задній стороні системного блоку комп'ютера.
4
Відкрийте звуковий мікшер, двічі клікнувши поруч з годинником на значок гучності. Переконайтеся, що в мікшері активований лінійний вхід. Перевірте, чи не варто галочка на пункті «Викл». Якщо стоїть, зніміть її і встановіть регулятор гучності на достатній рівень.
5
Для запису можна використовувати програму «Звукозапис», вбудовану в Windows. Вона розташовується за адресою: «Пуск» -> «Програми" -> "Стандартні" -> "Звукозапис». (В Windows XP - «Пуск» -> «Програми" -> "Стандартні" -> «Розваги» -> «Звукозапис»). У меню «Файл» -> «Властивості» можна вибрати формат запису, ім'я файлу, а так само місце його збереження. Запис запускається натисненням кнопки «Запис», червоний кружок. Натисніть на кнопку записи в програмі і запустіть програвання касети в магнітофоні. Після закінчення програвання плівки, натисніть в програмі на кнопку «Стоп» і збережіть записаний файл.
Корисна порада
Для того щоб отримати більше можливостей при записі і редагуванні звукового файлу, можна скористатися програмами Adobe Audition, Sony Vegas, Sony Sound Forge та іншими.
У багатьох є на аудіокасетах музика чи інший матеріал, який потрібно перевести в сучасний цифровий формат. Наприклад, хочеться слухати рідкісний альбом старої групи на своєму mp3-плеєрі, а на дисках він не видавався. Якщо у вас ще є на чому відтворити плівку, то записати музику з магнітофона в комп'ютер буде зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - магнітофон,
  • - комп'ютер,
  • - спеціальний кабель
Інструкція
1
Підготуйте аудіокабель типу «миниджек-миниджек», тобто такий, як у навушників для плеєра або комп'ютера. Купити його можна в будь-якому магазині комп'ютерної техніки і коштує він недорого.
2
Підключіть кабель в роз'єм для навушників на магнітофоні з одного боку. Інший кінець кабелю підключіть до лінійного входу звукової карти комп'ютера. Найчастіше це роз'єм на задній стінці ПК, позначений синім кольором. Це правило діє як для вбудованих, так і для зовнішніх звукових карт, тому просто підключіть кабель до синього гнізда.
3
Запустіть вбудовану програму звукозапису. У всіх версіях операційної системи Windows є додаток, через яке можна записувати звук, в тому числі і музику з магнітофона в комп'ютер. Натисніть кнопку «Пуск» і наберіть в нижньому рядку, де вказано «Знайти програми та файли», слово «Звукозапис». У верхньому рядку з'явиться посилання на потрібну програму. Натисніть лівою кнопкою миші по цьому посиланню і ви побачите вікно модуля запису звуку. Це стосується користувачів сучасних операційних систем Windows 7 і Vista.
4
Якщо ви використовуєте Windows XP, дії будуть іншими. Натисніть кнопку «Пуск», потім меню «Усі програми» і виберіть підменю «Стандартні». Наведіть курсор миші на групу програм «Розваги» та натисніть лівою кнопкою пункт «Звукозапис». У будь-якому випадку ви отримаєте вікно програми для захоплення звуку, з вікном перегляду сигналу і кнопкою для початку запису.
5
Натисніть кнопку відтворення на вашому магнітофоні або музичному центрі. У віконці модуля запису ви побачите, що сигнал отриманий і готовий до запису. Натисніть кнопку з червоним кружком, щоб почати запис. Натисніть цю ж кнопку ще раз, щоб зупинити процедуру запису звуку. Відкриється вікно з пропозицією зберегти зміни у звуковому файлі. Натисніть кнопку «Так» і задайте ім'я для збереження файлу, натисніть кнопку «Зберегти». Ви можете обробляти і покращувати отриманий файл в будь-якій програмі роботи зі звуком.
6
Можна використовувати пристрій Grace Tape2USB. Купивши це диво техніки, ви отримаєте касетний плеєр, який підключається до комп'ютера USB-кабелем. Вставте касету, з'єднайте з комп'ютером, встановіть програму Audacity для роботи зі звуком (йде в комплекті) та натисніть Play на панелі пристрою. Це дуже простий і зручний засіб, щоб записати музику з магнітофона в комп'ютер, але коштує воно близько 100 доларів.