Як визначити роутер.

Для створінь домашньої комбінованої мережі рекомендують використовувати роутер (маршрутизатор). Для стабільної роботи вищевказаної мережі необхідно вірно задати параметри для даного типу обладнання.
Вам знадобиться
  • Мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку навчіться правильно вибирати маршрутизатор. Коли вам потрібно підключити до мережі бездротові пристрої, такі як: ноутбуки, смартфони і комунікатори, рекомендують використовувати Wi-Fi маршрутизатор. Придбайте цей пристрій.
2
Підключіть його до електромережі та увімкніть обладнання. З'єднайте кабель підключення до інтернету з каналом WAN (Internet) маршрутизатора. В деяких ситуаціях використовують порт DSL.
3
З'єднайте стаціонарні комп'ютери з маршрутизатором. Для цього в пристрої існують канали Ethernet (LAN). В даному випадку скористайтеся заздалегідь приготованими мережевими кабелями.
4
Увімкніть один з підключених до маршрутизаторів комп'ютер. Відкрийте браузер. Вивчіть керівництво користувача, яке поставляється в комплекті з маршрутизатором. Знайдіть у ньому стандартний IP-адресу пристрою, а також логін і пароль, необхідні для доступу до його настройок.
5
Введіть IP-адресу устаткування в адресний рядок браузера в наступному форматі: http://«IP-адреса» без лапок. Відкриється головна сторінка меню налаштувань маршрутизатора.
6
Виберіть пункт Internet Setup (Налаштування мережі інтернет). Змініть значення необхідних пунктів для забезпечення маршрутизатора доступу до інтернету. Дізнатися правильні параметри ви можете на офіційному форумі вашого провайдера.
7
Якщо вам потрібно підключити до створеної мережі бездротові пристрої, то відкрийте меню Wireless Setup (Налаштування Wi-Fi). Придумайте і введіть SSID (Ім'я) і Password (Пароль) майбутньої точки доступу. Вкажіть параметри решти пунктів таким чином, щоб забезпечити спільну роботу маршрутизатора з бездротовими адаптерами інших пристроїв.
8
Збережіть змінені настройки. Вимкніть маршрутизатор від мережі змінного струму. Заново включите обладнання. Переконайтеся в наявності з'єднання з інтернетом.