Як змонтувати ролик. Як смонтіривать ролик вітальний.

Кількість пристроїв, здатних записувати відео, давно перевищила всі мислимі межі. Пропорційно з цим збільшується і асортимент відеоредакторів, що дозволяють буквально будь-якому користувачеві змонтувати відео ролик .
Інструкція
1
Оцініть складність своєї задумки. Щоб правильно вибрати відеоредактор потрібно ясно представляти, який підсумок ви хочете отримати. Наприклад, якщо вам достатньо «склеїти» пару відеофайлів, то цілком підійде вбудований в будь-який комп'ютер Windows Movie Maker. Якщо вам хочеться додати в початок і кінець ролик а простенькі ефекти, то підійде софт, що поставляється разом з відеокамерами. Якщо такого немає, то використовуйте Pinnacle Studio. Для ролик ов підвищеної складності прекрасно підійде Sony Vegas Pro.
2
Перевірте асортимент можливостей програми. Якщо ви не володієте досвідом в монтажі відео, то використовуйте вбудовані шаблони і заставки. Наприклад, у вже згаданому Pinnacle вам нададуть два десятка способів «з'єднати» фрагменти ролик а. Все що потрібно - «перетягнути» іконку заставки на стик кадрів монтажного аркуша, і ефекти високої складності застосуються автоматично. Єдиним мінусом стане те, що подібні ефекти не відрізнятимуться «голлівудським» якістю. Втім при вдалому монтажі це буде непомітно.
3
Зверніться за допомогою до відеоуроку. Благо, їх кількість зараз набагато більше, ніж самих програм для редагування. Уважно вивчивши будь форум, пов'язаний з відеомонтажем, ви напевно знайдете не один десяток повноцінних інструкцій для виконання ефектів будь-якої складності.
4
Дотримуйтесь ритм відео. Найпоширенішою помилкою серед початківців є «нерівний» монтаж. На практиці помилка буде бачити наступним чином: звучить ритмічна музика, герой відео ролик а їде на сноуборді. Зміна кадру відбувається раз в 3-4 секунди. Мелодія продовжує грати, але наступний Фрейм несподівано виявляється довгою в 15 секунд. Теоретично все може здатися не так погано, на практиці ж глядач відчуває незручне «провисання»; наснагу, створене ритмом, збито. Приділіть увагу відповідності звуку, картинки і частоті зміни ракурсів.
5
Шукайте оригінальні ідеї. Секрет успіху будь-якого ролик а або в якості виконання, або в задумці. Іноді, не так уже й погано скористатися чужою здогадкою, але зробити при цьому гарне відео, ніж «клеїти» своє без всякої логіки і структури. Ідеальний джерело натхнення - Youtube.ru і ролик і того ж змісту, що і ваш. Там ви можете знайти безліч матеріалу і уважно вивчити чужі помилки.
Корисна порада
-Покажи чорновий варіант декільком знайомим, запитайте про недостатках.-Працюйте над якістю зображення. Велику частину роботи іноді робить відеокамера.
Напевно, багатьом знайома така ситуація: в коробці лежать десятки відзнятих касет з домашнім відео (як варіант - десятки гігабайт відео зберігаються на жорсткому диску або на DVD), і переглядаєте ви його дуже рідко. Дійсно, не завжди цікаво дивитися 2:00 вихідного матеріалу, до того ж непрофесійно знятого. Можна навчитися азам комп'ютерного монтажу, і тоді ви зможете робити відмінне сімейне відео: ролики, міні-фільми, кліпи.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер;
  • - комп'ютерна програма для відеомонтажу;
Інструкція
1
Насамперед розберіться, на який носій ваша камера записує відео. Це може бути mini-dv-касета, вбудований жорсткий диск, flash-карта великого обсягу, DVD-диск. Переконайтеся, що ваш комп'ютер може захоплювати відео з даного носія. Можливо, потрібно буде купувати додаткові пристрої для комп'ютера (наприклад, плату відеозахвату). Уважно вивчіть інструкцію до вашої камері - там ви знайдете вказівки, як з'єднати комп'ютер і відеоносій.
2
Встановіть програму для монтажу. В пакеті програм Windows, як правило, вже стоїть проста програма для відеомонтажу Windows movie maker. Розібратися в ній легко - інтерфейс інтуїтивний. Вона працює з більшістю існуючих відеоформатів. Програма володіє набором простих спецефектів, які можуть вам знадобитися: переходами, титрами, заголовками та ін. Єдиний мінус - при виводі фільму (наприклад, при записі на DVD або виведенні в інтернет) програма значно погіршує якість вихідного відео. Проте програма дуже популярна серед любителів, так як для її освоєння не потрібно багато часу.
3
Існують і більш складні програми для монтажу, які, тим не менш, не вважаються професійними. Наприклад, багато створюють своє відео в Pinnacle Studio або в Sony Vegas. Ці програми мають більші можливості, ніж той же Movie maker: цікаві ефекти, переходи, цветофільтров, аудіоефекти і багато іншого. Інтерфейс досить зрозумілий навіть для новачків. Ще один очевидний "плюс" - ви можете виводити відео (на DVD, в інтернет і т.д.) в хорошій якості. Якщо у вас не вийде самостійно вивчити програму, скористайтеся підручником або скачайте відеоуроки.
4
Звичайно, просто встановити програму - недостатньо. Потрібно ознайомитися з основними законами монтажу. Знайдіть статті або краще практичні посібники з відеомонтажу. Це допоможе вам створювати по-справжньому яскраве, цікаве сімейне відео.
5
Якщо в процесі монтажу у вас виникнуть технічні труднощі, ви можете зареєструватися на форумі відеомонтажери і відеомейкеров. Учасники форуму можуть дати вам онлайн-консультацію з вашого питання (притому абсолютно безкоштовно). Іноді достатньо "забити" вашу проблему в звичайний інтернет-пошуковик, і ви отримаєте посилання на вже існуюче обговорення схожого питання.
6
Також на подібних форумах можна подивитися приклади відеоробіт інших людей, що може бути дуже корисно. Це не означає, що потрібно копіювати чужі прийоми відеомонтажу. Не бійтеся розробляти свої власні ідеї, адже це історія саме вашої родини.
Зверніть увагу
С підходящої програмою для монтажу відео - це не тільки не складно, але цікаво і весело. Програми для відеомонтажу від Movavi дозволяють монтувати відео - звичайне і 3D, - накладати ефекти, додавати переходи. Готовий ролик можна зберегти в будь-який зручний формат, залити на YouTube і Facebook або записати на DVD.
Корисна порада
Правила монтажу відео. Хочете навчитися самі робити відеоролики? Познайомтеся з навчальним видеокурсом "Створюємо відеоролик". Одне з головних правил монтажу - облік планів або монтаж по крупності. Встановлено, що краще сприймаються кадри, змонтовані "через план", наприклад, великий з другим середнім, 1-й середній із загальним.