Як розблокувати брандмауер. Як розблокувати програму в брандмауері windows 7.

Якщо програма не відповідає на запити або клієнтський додаток не отримує даних з сервера - порт програми або служби блокований брандмауером Windows. Реєстрація неприйнятих пакетів дозволить визначити заблоковані порти і додатки, інструмент Netsh Helper допоможе налаштувати конфігурацію файрволу, а налаштування параметрів групової політики усуне неполадки у виконанні програм.
Інструкція
1
Виберіть пункт «Розблокувати програму» в діалоговому вікні «Попередження систем безпеки» для налаштування брандмауера Windows за допомогою сервісного вікна.
2
Натисніть кнопку OK для підтвердження вибора.Проізведіте подальшу настройку брандмауера Windows за допомогою Центру безпеки системи.
3
Здійсніть вхід в систему з адміністраторськими правами.
4
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню і виберіть «Виконати».
5
Введіть значення wscui.cpl в командному рядку та натисніть кнопку OK для підтвердження.
6
Оберіть розділ «Брандмауер Windows» у вікні «Центр забезпечення безпеки Windows».
7
Перейдіть на вкладку «Винятки» і натисніть кнопку «Додати програму».
8
Оберіть потрібну програму в списку, і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.Еслі все вищесказане не допомагає, рекомендується вручну додати порти додатки в список винятків.
9
Відкрийте утиліту Netstat.exe. і застосуєте одну з її мережевих функцій (звуковий потік).
10
Ведіть Netstat -ano> netstat.txt і натисніть клавішу Enter. Це дозволить додатком створити файл зі списком усіх прослуховуючих портів.
11
Введіть значення Tasklist> tasklist.txt і натисніть клавішу Enter.Введіте значення Tasklist/svc> tasklist.txt якщо програма виконується в якості служби. Це дозволить додатком створити список служб, що завантажуються всіма процесами.
12
Відкрийте створений файл Tasklist.txt.
13
Визначте шукану програму і скопіюйте її ідентифікатор.
14
Відкрийте файл Netstat.txt і скопіюйте всі протоколи і записи, зіставлені з потрібною програмою.
15
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і виберіть «Виконати».
16
Введіть значення wscui.cpl в розпочатому поле командного рядка і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
17
Виберіть вкладку «Винятки» і натисніть кнопку «Додати порт».
18
Вкажіть номер порту, використовуваного потрібної програмою, в діалоговому вікні «Додавання порту».
19
Вкажіть необхідний протокол (TCP або UDP).
20
Введіть ім'я порту в рядку «Ім'я».
21
Оберіть область виключення для порту (при необхідності). Для цього використовуйте натискання кнопки «Змінити область».
22
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
23
Переконайтеся в тому, що потрібна програма працює зі зміненими параметрами брандмауера Windows.
Зверніть увагу
Проблеми в роботі мережевих додатків не обов'язково є результатом блокування додатка брандмауером Windows. Cdbltntkmcndjv такого впливу служить вікно попередження центру безопасності.Сетевие служби не зіставляють службу з сеансом користувача. Тому попередження центру безпеки не з'являються. Рекомендується настройка брандмауера за допомогою центру безпеки.
Корисна порада
Найбільш простий спосіб позбутися від проблем з блокуванням додатків брандмауером - це застосування файрволов, фільтрація за.
Firewall - це програмне забезпечення, яке вимагає від користувачів комп'ютерних умінь трохи більших, ніж рівень початківця користувача. Відноситься це до того, що у кожного користувача встановлені свої програми, під кожну з яких firewall робить налаштування окремо. А щоб їх налаштувати, потрібно трохи розбиратися в транспортних протоколах передачі даних, атрибутах файлів, методи виходу в мережу, призначення портів. В принципі, налаштований за замовчуванням firewall добре справляється зі своїми завданнями.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Firewall
Інструкція
1
Щоб у користувачів не виникало питань з розблокуванням програм, потрібно повністю налаштувати firewall. Візьмемо для прикладу програму Outpost Firewall. Натисніть на вкладку "Налаштування". Перед вами з'явиться вікно, в якому представлено цілий список налаштувань у всій програмі. Далі натисніть на підміню "Правила для додатків". Лівою кнопкою миші клікніть по кнопці "Додати".
2
Відкриється стандартне вікно, в якому потрібно буде вказати шлях до програми, яку необхідно розблокувати. Виберіть потрібне вам додаток, і натисніть на клавішу "Відкрити". В результаті цієї операції в програму Outpost Firewall буде додано ще один додаток, для якого потрібно буде встановити правила. Для цього виберіть програму , і натисніть на кнопку "Редагувати".
3
Відкриється вікно, яке називається "Редактор правил". У ньому не буде не одного умови на момент відкриття. Щоб створити нове правило, натисніть на кнопку "Нове". Далі відкриється список правил, які можна додати для цього додатка. Виберіть ті, які потрібні. У будь-який момент можна змінити їх. Наприклад, ви можете заборонити додатком вихід в інтернет, або заборонити автоматично завантажуватися при включенні комп'ютера.
4
Також можна налаштувати мережевий екран операційної системи. Для цього натисніть на кнопку "Пуск", далі "Панель управління". Виберіть вкладку "Адміністрування". В якості налаштувань брандмауера виберіть вкладку "Брандмауер Windows в режимі підвищеної безпеки". Натисніть на кнопку "Правила для вхідних підключень" в лівій частині вікна. З'явиться меню, в якому можна створити правила для додатків. Виберіть програму та натисніть на вкладку "Майстра створення правил для нового вхідного підключення". Після цього налаштуйте всі параметри так, як вважаєте за потрібне.