Як відключити енергозберігаючий режим. Як відключити в компі енергозберігаючий режим.

Відключення опції управління живленням вашого монітора не дозволить йому після певного часу бездіяльності перемикатися на сплячий режим. Сплячий режим - функція, спрямована на зниження споживання енергії. Але буває так, що комп'ютер включає сплячий режим тоді, коли він знаходиться посеред рішення таких задач, як резервне копіювання жорсткого диска, перевірка системи на віруси або перетворення великих мультимедійних файлів в інший формат. Безумовно, в цьому випадку дана функція повинна бути відключена.
Інструкція
1
Windows XPНажміте кнопку «Пуск» розташовану в лівому нижньому куті екрану. Виберіть за посиланням «Панель управління». Панель управління використовується для зміни різних налаштувань Window XP. У класичному меню «Пуск» двічі клацніть по кнопці «Електроживлення». Якщо у вам меню «Пуск» за категоріями, виберіть «Продуктивність і обслуговування», «Електроживлення». На вкладках «Властивості: Електроживлення» ви можете керувати налаштуваннями електроживлення вашого екрану і жорстких дисків, а так же налаштовувати Джерело безперебійного живлення, якщо він у вас есть.Виберіте у вкладці «Схеми управління живленням» розділ «Домашній/Настільний». Виберіть «Ніколи» для «відключення дисплея» і «Відключення дисків». Натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку «ОК».
2
Windows 98/ME/2000 Windows 98/ME/2000Нажміте кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління» і знайдіть «Управління харчуванням» або «Електроживлення», значок в настройках панелі управленія.Виберіте «Схеми управління живленням» на вкладці, якщо вона ще не вибрана. З випадного меню під назвою «Відключення монітора» виберіть "Ніколи". Натисніть «Застосувати» і «ОК».