Як сканувати зі сканера.

Сканер - пристрій, що зчитує-копіювальний пристрій, що перетворює плоске зображення на папері або плівці в електронний вигляд. Простіше кажучи, якщо у вас є стара фотографія або будь-яка інша картинка, текст на папері, ви можете перевести їх у цифровий вигляд за допомогою цього пристрою. Принцип установки і роботи зі сканерами будь-яких виробників однаковий.
Інструкція
1
Приєднайте всі необхідні кабелі від сканера до системного блоку комп'ютера. Якщо у вас є інструкція з експлуатації, керуйтеся нею. Якщо її немає у вас в паперовому вигляді, можете скачати або подивитися її на екрані монітора, скориставшись будь-яким пошуковиком і інтернетом. У будь-якому випадку роз'єми на кабелях мають специфічну форму, тому важко помилитися, коммутіруя їх.
2
Після того як сканер буде підключений, система визначить його як нове обладнання, ідентифікує його і спробує встановити. Якщо драйвера будуть не знайдені, ви побачите на екрані прохання вставити в дисковод інсталяційний диск. Він обов'язково входить до складу комплекту сканера і знаходиться разом з пакетом документів, які додаються до нього. У разі відсутності пошукайте відповідні драйвера в інтернеті і встановіть знайдене програмне забезпечення.
3
Крім цього вам необхідно мати в списку програмного забезпечення, встановленого на вашому комп'ютері, який-небудь графічний редактор, якщо його немає на установчому диску, прикладеному до сканера. Він необхідний для роботи з відсканованим зображенням. Залежно від того, якого типу зображення ви збираєтеся сканувати, це може бути і звичайний редактор графіки, і програма розпізнавання тексту. В режим сканування можна перейти через інтерфейс цих програмних продуктів.
4
Подивіться настройки сканера, встановіть ті, які необхідні вам. Зокрема, ви можете встановити, яке зображення повинно бути на виході - чорно-біле або кольорове, його дозвіл. Крім того, ви можете включити функцію попереднього перегляду, що дозволяє скорегувати параметри одержуваного зображення перед скануванням.
5
Вкладіть документ під кришку сканера відповідно до іконкою, що показує вгору або вниз зображенням повинен розташовуватися лист. Запустіть сканування документа, натиснувши відповідну кнопку. Коли зчитування закінчиться, про це сповістить індикація або поява відповідного повідомлення. Перейдіть в режим графічного редактора або распознавателя тексту, перегляньте вийшла картинку, якщо її якість вас влаштовує, збережіть її та скануйте наступну.