Як увійти в bios комп'ютера. не включається биос після натискання del.

BIOS являє собою базову систему введення-виведення обладнання ("Basic Input-Output System"), реалізовану у вигляді мікропрограми і записану в схему CMOS. Ця мікропрограма відкриває доступ операційній системі комп'ютера до будь-якого обладнання і підключеним пристроям.
Інструкція
1
BIOS допомагає користувачам налаштовувати підключення таких пристроїв, як жорсткий диск і оперативна пам'ять, а також регулювати частоту роботи процесора, змінювати порядок завантаження обладнання, налаштовувати системні годинники та багато другое.Вход в BIOS неможливий з оболонки Windows. Перше, що потрібно зробити, щоб зайти в BIOS - це перезавантажити комп'ютер, або почати його включення. До початку завантаження операційної системи під час виведення на екран різної інформації про обладнання і виробника ПК натисніть клавішу DEL ("Delete"), розташовану в правій частині основної клавіатури, над клавішами у вигляді стрелочек.Обично під час завантаження пристроїв в одній з рядків на чорному тлі можна прочитати "press delete for setup". В цей час і потрібно натискати клавішу DEL. Найкраще натискати кнопку кілька разів поспіль, щоб не прогадати той самий момент.Еслі все зроблено вірно - екран згасне на кілька секунд, або ви побачите на ньому нові системні рядка, після чого запуститься BIOS.
2
Брендові комп'ютери і ноутбуки часто використовують свою клавішу виклику BIOS. В такому випадку користувач не може увійти в BIOS натисканням клавіші DEL. Зазвичай після невдалої спроби завантажується Windows. Що робити, якщо не виходить увійти в BIOS? Спробуйте натискати наступні кнопки до початку завантаження операційної системи залежно від виробника вашої системної плати або ноутбука: ESC (Toshiba); F1 (AMD, Advanced Micro Devices, Inc., Acer, Dell, Gateway, Toshiba); F1 + Fn (Dell) ; F2 (ALR Advanced Logic Research, Inc., Acer, Gateway, Sony VAIO); F3 (Sony VAIO, Dell); F10 (Compaq); Ctrl + Alt + Ins потім Ctrl + Alt + Del (IBM PS/2).
Корисна порада
Якщо у BIOS не запускається клавішею DEL, відразу ж пробуйте натиснути F2 - це друга за популярністю клавіша запуску BIOS у розробників системних плат.