Як відігріти машину взимку.

Морозний зимовий ранок у автомобілістів часто починається не найкращим чином. Власникам вітчизняних автомобілів, які не мають гаража, частіше інших доводиться відігрівати замерзлу машину . Дорогоцінний час витрачається на спроби відкрити двері, завести двигун, очистку машини від снігу та льоду. Але часто трапляється, що власних зусиль виявляється недостатньо.
Інструкція
1
Якщо в автомобілі замерзли замки і відкрити двері самостійно не виходить, прикладіть до кришки замка наповнений гарячою водою щільний поліетиленовий пакет або грілку.
2
Якщо є можливість скористатися технічним феном-вентилятором, можна прогріти їм двері по периметру. Замерзання дверей може запобігти обробка ущільнювальної гумки водовідштовхувальним мастилом або просоченням для взуття.
3
Якщо замерзла кришка бензобака, відігрійте її за допомогою грілки або фена. Після відкриття по можливості на заправці продміть бензобак стисненим повітрям і змастіть силіконовою змазкою.
4
Для відігрівання рідини в бачку омивача скла залийте в нього теплу рідину, що не, яка не зашкодить матеріал, з якого виготовлений бачок, чистий спирт або дешеву горілку. Після цього прогрійте салон. У разі якщо весь бачок покритий льодом, поставте машину в гараж з опаленням або на криту теплу стоянку на дві години.
Зверніть увагу
Не можна заводити за допомогою буксира автомобіль, що простояв на морозі декілька днів, особливо якщо він має автоматичну коробку передач.Не мийте машину в морозні дні, від цього може потьмяніти тонування. У сильні морози не користуйтеся ручником, залишаючи машину на ніч - колодки автомобіля можуть примерзнути.
Корисна порада
В якості профілактики обробіть личинки замків аерозолем WD-40, а механізм відкривання дверей - густим мастилом. Замки, дверні ручки і гуму по периметру дверей можна також обробити силіконовим спреем.Откривая машину, ретельно очищайте сніг з-під дверей. Станувши і знову замерзнувши, він може блокувати дверь.Чтоби запобігти замерзанню стекол, не закривайте їх до упору, залишайте невелику щілину. Для профілактики змастіть верхній край скла просоченням для обуві.За 10 хвилин до того як припаркувати машину на ніч, вимкніть грубку і відкрийте скла, після зупинки відкрийте ненадовго двері. Автомобіль охолоне і в ньому залишиться менше вологи.