Як підібрати код.

Кількість вірусів в інтернеті непохитно зростає. Деякі з них досить нешкідливі для більшості програм. Інші, в свою чергу, здатні зіпсувати важливі файли операційної системи.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для позбавлення від всіляких вірусних банерів існує багато перевірених способів. Самий простий і логічний - підібрати код розблокування. Для цього існують спеціальні сайти. Запустіть браузер на незараженном комп'ютері або телефоні.
2
Перейдіть по посиланню http://www.esetnod32.ru/.support/winlock. Це офіційний російський сайт компанії ESET. Введіть текс рекламного банера або номер телефону, який міститься в ньому, в спеціальні поля. Натисніть кнопку «Підібрати код ». Система запропонує вам кілька варіантів паролів.
3
Підставте їх в поле рекламного вікна. Якщо жоден з них не виявився вірним, то спробуйте повторити цю операцію, відкривши посилання http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker і http://www.drweb.com/unlocker/index. В останньому випадку ви можете вибрати банер, що відображається у вас на екрані, з існуючих скріншотів.
4
Якщо з яких-небудь причин ви не змогли підібрати вірний код , то скористайтеся утилітою Dr.Web Curelt. Скачайте її з сайту http://www.freedrweb.com/cureit. Запустіть програму і активуйте процес сканування системи.
5
У тому випадку, якщо рекламне вікно не пропало після перевірки системи вищезгаданої утилітою, спробуйте самостійно знайти вірусні файли. Перейдіть в папку system32 каталогу Windows.
6
Ви також можете відкрити вікно пошуку і вказати дану папку. Знайдіть файли з розширенням dll. Виберіть з них ті, назва яких закінчується буквами lib, наприклад: htrlib.dll, sidlib.dll і так далі. Видаліть всі ці файли.
7
Після позбавлення від рекламного вікна включіть ваш антивірус. Запустіть повне сканування всіх локальних дисків.
8
Скачайте програму CCleaner або RegCleaner. Встановіть та запустіть завантажену програму. Використовуйте її для очищення і виправлення файлів системного реєстру.