Як скинути фотки на диск. Як на диск сд скинути фотки з компа.

Ще кілька років тому приїзд фотографа в школу або дитячий сад розцінювався як свято. Тепер же фотоапарат є в кожній родині, і величезна кількість знімків осідає мертвим вантажем в пам'яті комп'ютера. І коли хочеться подивитися фотографії з якоїсь події, орієнтуватися в накопичилося море знімків буває досить проблематично. Щоб було легше знайти потрібний знімок, потрібно всього лише зберегти на диски окремі папки фотофайли.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, DVD-диск, CD-диск, програма Nero.
Інструкція
1
Якщо фотографій багато, буде краще, якщо ви запишіть їх на DVD-диск. Зробити це можна за допомогою програми Nero. Відкрийте будь-яку версію програми, наприклад, Nero Express і виберіть пункт меню «DVD з даними».
2
У вікні натисніть кнопку «Додати». Програма запропонує вам вибрати папку або знімки з папки, які ви хотіли б зберегти на диск. Якщо вибір зроблено, натисніть «Далі».
3
У наступному вікні ви можете написати бажане ім'я диска, наприклад, «Мої фотографії», а також задати необхідну швидкість запису. Краще якщо цей показник буде дорівнює 8х (11080 Кб/с). Це універсальна швидкість запису, що дозволяє потім зчитувати інформацію з цього диску на будь-якому носії. Натисніть «Запис». Як тільки програма виконає задачу, з'явиться напис «Запис проведена успішно», дисковод відкриється і запропонує забрати диск. Фахівці радять відразу ж перевірити, як він записався і спробувати відкрити кілька фотографій з диска.
4
Якщо ви вирішили скористатися CD-диском, при завантаженні відкриється діалогове вікно, де система запропонує вам або відкрити диск для запису, або нічого з ним не робити. Натисніть перший варіант. Так ви зможете запустити майстер запису компакт-дисків.
5
В окремому вікні відкрийте потрібну вам папку з фотографіями і в меню зліва виберіть пункт «Копіювати всі об'єкти на компакт-диск». Якщо вам потрібні не всі фотографії, спочатку виділіть бажані знімки мишкою, а потім натисніть цю опцію.
6
Використовуючи комбінацію дій «Мій комп'ютер» -> «CD/DVD-дисковод», відкрийте диск. У центральній частині вікна ви побачите підготовлені до запису на диск файли. У лівій частині вікна натисніть «Записати файли на компакт-диск».
7
Відкриється «Майстер запису компакт-дисків», за допомогою якого ви легко і просто запишете фотографії на диск. Задайте потрібне ім'я, щоб не плутатися. Розпочнеться додавання даних до образу диска, підготовка файлів до запису і безпосередньо сам запис.
8
Після закінчення запису «Майстер» попередить вас про успішне виконання завдання. Диск записаний.
Не всі добре розбираються в комп'ютерах , як хотілося б, але цьому можна легко навчитися, а вже тим більше таким азам, як копіювання, створення різних папок, а також скидання файлів з комп'ютера на диск.
Інструкція
1
Почати треба з того, що необхідно включити комп'ютер. Після того, як комп'ютер завантажився, ви можете приступити до роботи з ним. Відкрийте диск ґедзь, натиснувши на кнопку на вашому процесорі. Вставте в нього диск. Натисніть на кнопку, щоб диск ґедзь закрився і комп'ютер міг приступити до роботи.
2
Зазвичай комп'ютер автоматично відкриває вікно, де вам пропонується вибрати метод роботи з диск ом. Але якщо сталася якась помилка, то можна це зробити вручну. Вам необхідно буде зайти в меню панелі пуск, знайти там «Мій комп'ютер». Після того, як ви знайшли папку з назвою «Мій комп'ютер», клікніть мишкою по цій папці, і перед вами відкриється нове вікно, де буде представлений список диск ов, але вам потрібен диск Е. Клацніть мишкою по цьому диск у, і у вас відкриється нове вікно, куди потім ви будете перетягувати свої фотографії . Для того, щоб вікно вам не заважало при подальшій роботі, його можна просто згорнути.
3
Потім вам треба буде відкрити папку з фотографіями, які ви будете скидати на диск, і знайти в цій папці ті знімки, що ви хочете скопіювати. Скопіюйте необхідні зображення. Робиться це в такий спосіб. Правою кнопкою миші клацніть по потрібній вам фотографії , виберіть «Копіювати», потім відкрийте віконце диск а Е і, натиснувши праву кнопку миші, виберіть "Вставити". Знімок опиниться на диск е. Якщо ж ви хочете скопіювати всю папку з фотографіями цілком, то копіювати треба не окремі зображення, а папку разом.
4
Після того, як необхідні вам знімки будуть скопійовані на диск, у вікні зліва ви побачите «Записати на диск». Натисніть на цей напис, і фотографії запишуться на диск.