Як зробити креслення меблів.

Практично кожна людина займається облаштуванням свого житла. Хтось проектує дизайн самої квартири, замовляючи дорогі послуги професійних майстрів, які розробляють ексклюзивний новий стиль квартири або будинку, а хтось готовий сам виступити в ролі дизайнера, повністю облаштувавши своє житло відповідно до своїх уподобань і заощадивши при цьому пристойну суму грошей . Найчастіше, запропоновані в магазинах варіанти меблів для облаштування кімнат нас не влаштовують, та й не завжди підходять по плануванню. На сьогоднішній день існує два варіанти проектування меблів - на папері і на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - кілька аркушів білого паперу;
  • - простий олівець і гумку;
  • - комп'ютерна програма (Kitchendraw, Pro100, Woody).
Інструкція
1
Як зробити креслення меблів на бумагеПодумайте, якою ви хотіли б бачити свої меблі і як вона буде вписуватися в загальний інтер'єр будинку, також продумайте функціонал меблів і матеріал виготовлення.
2
Продумайте, яким буде вигляд меблів і де вона буде розташовуватися, якою буде її розмір і колір. Для цього перегорніть відповідні журнали і зображення. Підготуйте кілька аркушів білого паперу, простий олівець і гумку. На кожен з видів меблів знадобиться свій лист.
3
Почніть розробку креслення їй, по яких і буде проектуватися меблі. Наносити штрихи слід несильним натиском, щоб завжди можна було стерти і підправити вийшов варіант.
4
Зніміть заміри місця, де буде розташовуватися меблі та почніть створювати креслення, спираючись на дані розміри, вказуючи їх прямо на папері. При цьому важливо вказувати розміри навіть самих крихітних деталей, а також проміжки (якщо такі є) між деталями, позначати всі отвори для петель і іншої фурнітури.
5
Як зробити креслення меблів на компьютереСкачайте на свій ПК спеціальну програму для проектування меблів . Це може бути Базис-Мебельщик, Kitchendraw, Pro100, Woody та інші.
6
Встановіть та запустіть програму. Виберіть набір типовий меблів і позначте той предмет, який цікавить вас. Виведіть за допомогою натиснення відповідної кнопки предмет в тривимірний простір. Задайте потрібні параметри габаритів.
7
Позначте всі отвори для фурнітури і вкажіть особливості з'єднання (петлі, клей і т.д.) Повертайте і нахиляйте кути довільної величини. При цьому, у разі якщо вами будуть змінені розміри сполучних деталей або переміщені їх осі, програма автоматично змінить і скоректує кут довільної величини.
8
Оберіть фактуру і матеріал виготовлення. Готовий креслення необхідно розбити на експлозіонние зображення, які будуть показувати всі деталі конструкції окремо. Це допоможе в подальшому при складанні меблів . Виведіть всі зображення- креслення і на папір. При цьому програма автоматично розставить всі зазначені вами розміри.