Як з'єднати виту пару. кручена пари з'єднати.

Іноді виникають ситуації, коли необхідно збільшити довжину мережевого кабелю. У таких випадках прийнято використовувати спеціальні пристрої або самостійно нарощувати виту пару .
Вам знадобиться
  • ніж, ізолента, коннектор.
Інструкція
1
Один з найпростіших і раціональних варіантів з'єднання мережевих кабелів - використання коннектора. Існують спеціальні мініатюрні свічі, що містять два або три порти LAN. Підключіть до нього обидва мережних кабелю для їх з'єднання.
2
Якщо ви категорично не бажаєте купувати додаткове обладнання, або така можливість просто відсутня, з'єднайте мережеві кабелі самостійно. Ображати один кінець кожного кабелю.
3
Очистіть від зовнішньої ізоляції невеликий проміжок мережевого кабелю. Ви побачите вісім проводів, що знаходяться в оплетке різних кольорів. Зніміть ізоляцію з кожного проводу.
4
Зробіть це таким чином, щоб ви змогли бачити кольору обплетення кожного окремого елемента. Не обрізайте дроти на одному рівні. Якщо ви очистили, скажімо, дванадцять сантиметрів кабелю, довжина кожного проводу повинна становити 2, 4, 6 см і так далі.
5
Проведіть аналогічне видалення обплетення з другого кабелю. В даному випадку вам необхідно обрізати дроти таким чином, щоб їх довжина була обернено пропорційна довжині проводів першого кабелю. Тобто якщо довжина синього проводу першого кабелю становить 4 см, у другому проводу вона повинна бути 8 см.
6
Попарно з'єднайте кожен дріт з його аналогом. Ізолюйте кожну таку скрутку спеціальною стрічкою. Загальне з'єднання також обмотайте ізоляційною стрічкою для запобігання розриву скруток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m8vTlo5nSQE
Зверніть увагу
Всі операції по обрізанню і з'єднанню проводів необхідно виконувати тільки з мережевими кабелями, відключеними від інших пристроїв. Деякі види мережевих кабелів здатні передавати інформацію лише по чотирьох проводах. Якщо ви не впевнені, що ви маєте справу саме з таким кабелем, з'єднайте всі вісім жив.
Корисна порада
Уникайте занадто довгих скруток. Намагайтеся з'єднувати створювати якомога менше подібних сполук мережевих кабелів, тому що це призводить до зниження швидкості передачі даних.
Найпростіший спосіб створити локальну мережу між двома комп'ютерами - з'єднати їх мережеві карти між собою за допомогою кручений пари. Цей метод дозволить забезпечити найбільшу швидкість обміну інформацією між ПК.
Вам знадобиться
  • - кручена пари.
Інструкція
1
Зазвичай подібні з'єднання створюють не тільки для забезпечення зв'язку між двома комп'ютерами, але і для настройки виходу в інтернет з обох пристроїв. Для досягнень другої мети вам буде потрібно наявність, в загальній складності, трьох мережевих карт. Якщо в кожному комп'ютері встановлено по одному мережному адаптеру, придбайте ще один такий пристрій.
2
Підключіть його до того стаціонарного комп'ютера, який надалі буде виконувати функції маршрутизатора. Обов'язково поновіть драйвери для даного адаптера.
3
Тепер з'єднайте за допомогою кручений пари (мережевого кабелю) між собою обидва комп'ютера. У вільну мережеву карту у першого ПК увіткніть кабель провайдера (або мережевий кабель від DSL-модему).
4
У даному випадку обидва комп'ютера автоматично отримають певні IP-адреси. Для роботи локальної мережі цього цілком достатньо, а от для виходу в інтернет - ні. Відкрийте настройки мережевої карти першого комп'ютера, яка з'єднана з другим ПК. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP» і перейдіть до його властивостей. Задайте цього мережного адаптера постійний (статичний) IP-адресу. Його значення, для прикладу, буде 157.157.157.1.
5
Тепер налаштуйте з'єднання з інтернетом, використовуючи для цієї мети іншу мережеву карту. Відкрийте властивості нового підключення. Виберіть вкладку «Доступ». Знайдіть пункт «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера». Встановіть навпроти нього прапорець.
6
У наступному пункті меню «Доступ» вкажіть мережу, для якої ви відкрили вихід в інтернет. Перейдіть до налаштування другого комп'ютера. Відкрийте властивості протоколу інтернету TCP/IP.
7
Введіть IP-адресу, що співпадає першими трьома сегментами з адресою першого комп'ютера, наприклад 157.157.157.5. Тепер заповніть пункти «DNS-сервер» і «Основний шлюз» IP-адресою головного ПК. Збережіть налаштування.