Як готувати фурацилін.

Для лікування і профілактики гнійних захворювань часто використовується фурацилін . Крім того, з його допомогою можна боротися із запаленням. Препарат застосовується як місцево у вигляді розчину, так і всередину. Але якщо купити таблетки можна практично в кожній аптеці, то розчин знайти не так-то просто, тому важливо вміти робити його самостійно.
Інструкція
1
Перевага фурацилін а полягає в м'якому впливі на запалені тканини, завдяки чому загоєння ран відбувається швидко і безболісно. Єдиним недоліком цих таблеток є їх погана розчинність, внаслідок чого розчин доводиться готувати заздалегідь і про запас.
2
Приготуйте одну таблетку фурациліну і 100 мл дистильованої води. В принципі підійде і звичайна, але її доведеться попередньо закип'ятити і остудити до 40 градусів. Покладіть таблетку у склянку з водою і раз на годину розмішуйте рідина. Це прискорить розчинення таблетки, але остаточної готовності розчину все одно доведеться чекати як мінімум 12 годин.
3
Подрібніть таблетку до стану порошку, якщо немає можливості чекати приготування розчину. Засипте порошок в воду, температура якої становить не менше 40 градусів. Перемішайте рідину і переконайтеся, що фурацилін повністю розчинився. Такий спосіб приготування розчину займає набагато менше часу, але позбутися від дрібних кристалів таблетки на дні склянки за короткий термін все одно не вдасться, тому розчин вийде менш концентрованим. В принципі, і з цієї ситуації є вихід. Потрібно спочатку взяти не 100 мл води, а 80. Не забудьте процідити готовий розчин, попадання нерозчиненого порошку на слизову оболонку небажано.
4
Використовуйте приготований розчин для полоскання горла і рота, для обробки ран і змочування пов'язок. Також фурацилін ом можна промивати очі і застосовувати його в комплексному лікуванні гнійного отиту.
5
Приготуйте спиртовий розчин фурацилін а, якщо необхідно вилікувати фурункульоз. Подрібніть три таблетки і розчиніть їх в 100 грамах спирту. Отримане засіб повинен настоятися два-три години, після чого воно буде готове до вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C6QSXg2Y6R4
Зверніть увагу
1) потрібно приготувати одну таблетку фурациліну і дистильовану воду в обсязі 100 мл. Розчин фурациліну краще робити на один-два прийоми і використовувати його в свіжому вигляді теплим. Якщо такої можливості немає, то готують відразу великий обсяг і зберігають його в холодильнику в закритих ємностях.
Корисна порада
Таблетка фурациліну подрібнюється ножем або двома столовими ложками (таблетка фурациліну поміщається між ложками). Фурацилин також можна товкти прямо в паперовій упаковці. Для цього упаковку фурациліну поміщають на тверду поверхню (наприклад, обробну дошку) і стукають по таблеткам молотком.