Як зробити барабанні палички. зробити самому барабанні палички.

Ексклюзивні предмети завжди викликають захоплення оточуючих і гордість власника. Якщо ви граєте на ударній установці, самостійно виготовлені барабанні палички стануть вашої унікальної родзинкою.
Інструкція
1
Зайдіть в будь-який музичний магазин і розгляньте продаються в ньому моделі барабанних паличок. Зверніть увагу на маркування. Числове позначення говорить про товщину палички , а буквене - про її призначення. Якщо ви початківець барабанщик, запитайте у продавця паличку з маркуванням 2В і запам'ятайте її діаметр і вага. Моделі з таким маркуванням призначені для гри в духових та симфонічних оркестрах. Вони дуже зручні і популярні серед початківців барабанщиків, розвиваючих техніку і постановку.
2
Придбайте на будівельному ринку дерев'яний брусок. В принципі, підійде американський горіх, клен або дуб, але краще все-таки купити брусок з клена. Ця деревина легка і палички з неї ідеально підходять для швидкої і негучною гри. Коли ви станете суперзіркою або професійним майстром з виготовлення барабанних паличок, зробіть палички з екзотичних порід дерева, таких як як бубінга або рожеве дерево.
3
Згадайте модель 2В, яку ви розглядали в музичному магазині і виріжте палички приблизно такої ж довжини і товщини. Для цього зробіть нижню частину палички потовщеною - вона буде противагою з кінцем палички з головкою. Протилежний тонкий кінець палички , яким наносять удар по барабану, називається "shoulder". Довжина і форма цієї ділянки впливають на звучання. Вирізуйте паличку так, щоб вона плавно утоньшается до голівки. Тоді і звучання у неї буде утонченнее.
4
Головку палички робіть загостреним (Pointed or triangle-tipped). Це найпопулярніший варіант, який гарантує среднесфокусірованное звучання.
5
Обробіть вирізані палички шліфувальною шкуркою, щоб прибрати шорсткості і захистити руки від можливих скалок.
6
Якщо ви хочете впевненіше і міцніше тримати палички , купіть спеціальні протиковзкі стрічки і обмотайте ними підстави паличок.
Зверніть увагу
Чи не намотуйте на палички ізоляційну стрічку і пластирі, намагаючись зробити її менш слизькою. Застосовуйте для цієї мети тільки спеціальні стрічки.
Корисна порада
Пам'ятайте, що палички є витратним матеріалом для барабанщика. Їх не потрібно берегти і намагатися убезпечити від розломів. Грайте собі на втіху!