Як виділити волосся в фотошопі.

У користувачів Фотошопа часто викликає труднощі виділення волосся людини або шерсті тварини при зміні фону картинки або фотографії. Далеко не завжди вирізати тонкі пасма волосся виходить акуратно, тому багато хто хоче дізнатися, як домогтися в цій дії реалістичності. Давайте розглянемо два способи, що дозволяють цій реалістичності досягти в тому випадку, коли людина сфотографований на однотонному тлі, і в разі, коли фон різноманітний.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Виділяємо волосся на фотографії з однотонним фоном.Наіболее вдалим виходом у такій ситуації буде використовувати канали в Фотошопі (Channels). Для початку відкрийте фотографію, з якою ви хочете працювати. Відкрийте розділ Channels і у вікні вибирайте по черзі всі кольори каналів - червоний, зелений і синій. Визначте, при якому вибраному кольорі людина, зображена на фотографії, буде максимально контрастний з фоном. Обраний канал (наприклад, Blue Channel) потрібно дублювати (перенести на значок New Channel) .Додаткові відредагуйте параметри рівнів (Levels) на новому каналі - збільште контрастність зображення ще більше, щоб різниця між темними і світлими елементами фотографії стала ще помітніше. Якщо після цих дій на білому фоні з'явилися темні плями, освітлити їх вручну за допомогою інструменту Dodge.Затем використовуйте інструменти Burn в режимі «тіні» і Brush (кисть), щоб затемнити зображення до максимально чорного відтінку спочатку автоматично, а потім допрацювавши вручну. Після цього інвертуйте зображення (Ctrl + Shift + I) - це поміняє місцями білі та чорні краскі.Загрузіте виділену область із затиснутою клавішею Ctrl, натисніть іконку Channel, а потім зробіть всі приховані канали зображення видимими. Скопіюйте виділену область і вставте її на новий шар. Після цього відключіть видимість оригінального зображення, щоб відключити фон. Ви побачите, що об'єкт, зображений на фото, виявився вирізаним акуратно і красиво. Тепер ви можете вставляти виділений і відредагований об'єкт на будь-який інший фон - коректуючи яскравість і контрастність на власний розсуд.
2
Складнішим методом виділення волосся на фото може здатися техніка роботи з фотографією, де фон не є однородним.Так як на різноманітному тлі (наприклад, на природі) деякі ділянки волосся зливаються з темними об'єктами навколо зображеної людини, використання каналів навряд Чи допоможе. Для початку візьміть інструмент Pen і виріжте фігуру людини разом з волоссям за допомогою чітких рівних ліній. Виділену область скопіюйте на новий шар з параметром Feather в 2 пікселя - це згладить гострі кути і грубі місця у виділенні. Зробіть бекграунд фотографії, що залишився на оригінальному шарі, напівпрозорим (Opacity 50%). В поле вашого зору залишаються ледь помітні частини волосся, що залишилися поза основним виділення. На їх основі починайте домальовувати зачіску людині на фотографії, використовуючи інструмент Smudge. Встановлюйте різну товщину лінії, щоб створити ілюзію об'єму і реалістичності фактури зачіски. Закінчуйте малювання за допомогою найтоншої кисті - не більше 2 пікселів. Після цього фото можна сміливо розміщувати на будь-якому іншому тлі, воно готове.
Зверніть увагу
Більшість людей ввіряти фактам, представленим на фотографіях, але я б вам не радив бути з їх числа. Оскільки при появі Фотошопа можна підмалювати на будь фотографії все що завгодно і дуже правдоподібно. Так от, для того, щоб ви змогли похвалитися друзям, що ви були в Єгипті, вам потрібно вивчити такий інструмент, як «Виділення».
Корисна порада
Видаляємо два нижніх шару шляхом простого перетягування на значок сміттєвої корзини (крайня права іконка). Отримуємо дівчину відокремлену від фону. Ми з Вами відповіли на запитання: "Як виділити об'єкт у фотошопі?". Порівняйте зображення дівчини до і після обробки фотографії в фотошопі.