Як встановити крісло в машині.

Установка крісла в машині є необхідною для забезпечення безпеки вашої дитини під час поїздки. У разі, якщо крісло встановлено неправильно, можуть виникнути різні проблеми. Наприклад, крісло може бути незручним для дитини. А в гіршому випадку існує ризик загрози здоров'ю і життю дитини в разі автокатастрофи. Тому дуже важливо, щоб крісло було встановлено правильно.
Інструкція
1
Автомобільне крісло слід встановлювати на заднє сидіння машини. Дитина завжди повинна знаходитися там, оскільки подушки безпеки та інші фактори можуть йому нанести при нещасному випадку шкода. У вантажівці крісло потрібно встановлювати по центру сидіння.
2
Дитяче крісло необхідно розташовувати таким чином, щоб дитина дивилася назад. Крім того, воно має бути встановлено таким чином, щоб дитина могла відкидатися назад, а не прямо. Наскільки це можливо, встановлюйте крісло по центру сидіння, т.к. це допоможе знизити ризик наслідків у разі аварії. Переконайтеся, що ремінь безпеки достатньо щільно прилягає до крісла і міцно застебнутий.
3
При установці дитячого крісла, повернутого вперед, враховуйте деякі важливі моменти. Завжди встановлюйте крісло для дитини на заднє сидіння машини, і ні в якому разі на переднє, щоб уникнути ризику пошкодження від переднього скла в разі аварії. Щоб звільнити собі місце для роботи по установці крісла, відсуньте переднє сидіння.
4
Простягніть ремінь безпеки по наміченої області. Пам'ятайте, що необхідно якомога міцніше і щільніше затягувати і застібати ремінь безпеки. На деяких ременях безпеки є знімні затиски, що може бути дуже корисним. Якщо ви не знаєте, як використовується ремінь безпеки, ознайомтеся з інструкцією із застосування. Ремінь безпеки застібається сам, якщо він витягується на всю довжину, а потім защелкивается при поверненні. Якщо ж ремінь безпеки не застібається сам по собі, то тоді потрібно використовувати з'єднує затискач.
5
Плечова область ременя безпеки повинна бути застебнута, оскільки його поясна частина утримує дитяче крісло на місці. Після установки крісла спробуйте його посувати. У разі, якщо воно зсувається більш, ніж на 2,5 см, його потрібно закріпити щільніше або перевстановити.
6
Дотримуючись цих рекомендацій по установці дитячих крісел, повернутих у зворотний бік або вперед, ви дасте дитині максимум безпеки, яку може забезпечити дитяче крісло. При цьому в разі аварії машини ризик серйозного пошкодження дитини істотно нижче, ніж у випадку, якщо дитина перебуватиме в неправильно встановленому кріслі.