Як обшити автомобіль. укладка карпета в авто складні форми.

Багато власників автомобілів хочуть спробувати трохи поліпшити салон в своїй машині, причому своїми руками, не витрачаючи значних коштів. Один з таких способів - це перетяжка салону карпетом.
Інструкція
1
Матеріал карпет (carpet в перекладі з англійської - «килим») має широке коло застосування. Їм можна перетягувати дверні карти, акустичні полки, короби, подіуми, стінові панелі, деякі частини торпеди і багато іншого. Використовується карпет і для обшивки салону автомобілів. Він додасть вашому авто яскравість і унікальність, на відміну від інших одноманітних матеріалів. Крім того, це більш якісний матеріал, ніж зазвичай використовується на заводі для обшивки салонів автомобілів. Ще одна перевага карпета - це тягучість. З його допомогою ви зможете без особливих проблем обтягнути навіть самий хитромудрий елемент салону вашого авто. При цьому не з'явиться жодної складки або хвилі.
2
Отже, ви вибрали карпет потрібної колірної гами. Тепер слід підібрати відповідний клей, який буде склеювати матеріал з поверхнею. Клей повинен витримувати перепади температури, бути вологостійким і забезпечувати якісне зчеплення.
3
Дуже важливо правильно вибрати відповідний клей. Краще всього використовувати спеціальний клей у вигляді аерозолю, який використовують в автомайстерень. Його можна купити в господарському магазині або в магазині автозапчастин. Будьте дуже уважні при покупці клею і остерігайтеся підробки. Оскільки продукція низької якості не має гарантії, що вона забезпечить якісну фіксацію. Також підробка може бути токсичною при дії високої температури і попаданні прямих сонячних променів.
4
Щоб поліпшити якість обтягування, а також щоб уникнути забруднення сусідніх деталей, виконуйте обтяжку на демонтованих частинах деталей салону. Перед початком роботи деталь слід зашкуріть і знежирити. Ви можете попередньо випробувати свої здібності та навички обтяжки на менш помітних деталях салону зі складною формою: пластиці, який знаходиться навколо важеля передач, дверних ручках, порогах. Після такої невеликої тренування ви можете приступити до обтягуванні деталей з великим розміром. Приміром, перетяните стелю, двері, торпеду, козирки і т.д.
5
При творчому підході до вибору кольору карпета і відповідальному до роботи з перетяжки ви неодмінно отримаєте дійсно відмінний результат. Салон автомобіля, затюнингован своїми руками, буде виглядати ексклюзивно і в той же час солідно.
6
Крім естетичної сторони, обтягування салону карпетом має і практичні переваги: обшивка менш забруднюється матеріалом, на відміну від попереднього, зниження скрипів пластику, додаткова шумоізоляція в салоні, підвищена теплоізоляція взимку.
7
Якщо у вашому авто встановлено акустичне обладнання, ви можете також обтягнути його карпетом. Завдяки цьому покращиться якість звуку (за рахунок зменшення вібрації акустики при звучанні на низьких частотах). До того ж, все обладнання буде набагато ефектніше виглядати в одній колірній гамі. Також ви можете обшити внутрішні стінки і капот багажника, в результаті ви будете витрачати набагато менше часу на чистку багажника. Тому проявите трохи терпіння, сил, вправності, фантазії, і ви отримаєте унікальний транспортний засіб, який буде тільки у вас і ні в кого більше.
Автомобільний кермо - це та деталь будь-якої машини, з якою найчастіше взаємодіє водій. Від частих дотиків поверхню бублика починає втрачати свій первинний зовнішній вигляд. Через протертою обшивки руки можуть зісковзнути при виконанні чергового маневру. Тому старий кермо є потенційною небезпекою. Щоб уникнути аварії і додати інтер'єру машини презентабельний вигляд, можна обшити рульове колесо шкірою.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації вашого автомобіля;
  • - викрутки та гайкові ключі;
  • - клей для шкіри;
  • - ножиці;
  • - нитки та голки;
  • - автомобільна шкіра;
  • - маркер.
Інструкція
1
Демонтуйте рульове колесо, попередньо відключивши акумуляторну батарею машини, щоб уникнути виникнення короткого замикання. Зніміть кожух керма. Акуратно викрутити центральну гайку і вийміть контрольну шпильку. Також необхідно акуратно від'єднати дроти подушки безпеки і звукового сигналу.
2
Зніміть мірки з керма. Вони необхідні для того, щоб зробити викрійку для обшивки. Діаметр рульового колеса можна дізнатися з керівництва по експлуатації вашої машини. По знятим мірками зробіть шаблон. Кілька разів перевірте його правильність.
3
Візьміть матеріал для обшивки і нанесіть на його тильну сторону розмітку. Для цього використовуйте шаблон і чорний маркер. Найкраще брати квадратний шматок шкіри. Так ви зможете заощадити матеріал.
4
Заготівля повинна складатися з двох частин. Одна їх них призначена для обшивки обода керма, а інша для його центральній частині.
5
Переконайтеся в правильності нанесеної розмітки і виріжте заготовки по контрольних лініях.
6
Почніть акуратно обшивати обід рульового колеса. Перед цим необхідно ретельно знежирити поверхню керма. Для цього використовуйте спеціальну очищувальну рідину. Також можна змастити кермо яким-небудь ароматизованим складом.
7
Змащуйте поверхню обода спеціальним клеєм для шкіри в процесі обтягування. Це запобіжить перекручення обшивки.
8
Слідкуйте за тим, щоб всі шви були акуратними і рівними. Інакше ваш кермо буде виглядати непривабливо.
9
Обтягніть центральну частину керма за тією ж схемою. Після цього зшийте швами центральну частину і обшивку обода. Відкладіть обшитий кермо, щоб висох клей.
10
Встановіть рульове колесо в зворотному порядку. Відрегулюйте люфт.