Як досягти успіху в бізнесі краси.

Індустрія краси розвивається стрімкими темпами. Конкуренція в цій сфері, без перебільшення, величезна. Щоб досягти успіху в бізнесі краси , необхідний не тільки професіоналізм, але і комплексний підхід до залучення й утримання клієнтів.
Вам знадобиться
  • - поглиблене вивчення обраного напрямку;
  • - відстеження новинок;
  • - система лояльності клієнтів.
Інструкція
1
Зробіть ставку на один пріоритетний напрямок і займайтеся їм найбільш глибоко. Якщо ви спеціалізуєтеся на перукарському мистецтві, пропонуйте своїм клієнтам максимум послуг, існуючих у цій сфері. Можливо, карвінг або фітоламінірованіе волос не будуть затребувані щодня. Але все ж ви повинні вміти це робити на висоті, або розташовувати фахівцями, які виконають таку роботу.
2
Будьте в курсі всіх новинок. Індустрія краси розвивається досить динамічно. Відвідуйте виставки, майстер-класи та семінари, спілкуйтеся на тематичних форумах в інтернеті. Намагайтеся першими серед найближчих конкурентів пропонувати нові препарати або процедури.
3
Не використовуйте у своїй роботі занадто розтиражовану або, навпаки, маловідому косметику. Вибирайте перевірені професійні препарати, що добре зарекомендувала себе на ринку. Знайте досконально їх склад і властивості, оскільки багато найвибагливіші клієнти розбираються в таких тонкощах і можуть задавати вам запитання.
4
Створіть систему лояльності ваших клієнтів. Заведіть електронну картотеку, в яку буде внесено основні дані про постійні гостях вашого салону. Заносите всю інформацію про виконувані процедурах: це не тільки дозволить простежити динаміку і витрачену клієнтом суму, але і значно прискорить роботу. Наприклад, якщо жінка постійно фарбує волосся в один і той же колір, вам не доведеться під час кожного візиту заново підбирати відтінок і розраховувати кількість окислювача. Введіть систему іменних дисконтних карт. Завжди звертайтеся до всіх гостей по імені, вітайте з днем народження, розсилайте новорічні листівки.
5
Постарайтеся бути чесним з клієнтами і не нав'язувати їм непотрібних послуг. Більш того, в ряді випадків необхідно навіть відмовляти від тієї чи іншої процедури, навіть якщо ви могли б непогано заробити. Наприклад, юна дівчина, слідуючи модним віянням, вирішила пройти у вас курс хімічного пілінгу, який показаний лише в більш зрілому віці. Обов'язково переконайте її в тому, що для такої процедури ще не час. Так ви заробите репутацію компетентного і грамотного фахівця.
Зверніть увагу
Відмовтеся від мережевих схем розповсюдження будь-яких товарів краси (косметики або БАДів). До мережному маркетингу сьогодні вельми негативне ставлення, тому ви можете легко втратити навіть постійних клієнтів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що будь-які процедури, пов'язані з красою, повинні супроводжуватися хорошим настроєм клієнта. Зробіть все, щоб атмосфера в вашому салоні була приємною і позитивною.