Як назвати бутик жіночого одягу. Як назвати магазин брюк.

Бутик - це елітний магазин одягу. Пошук імені для бутіка жіночої одягу - заняття, з одного боку, дуже захоплююче, а з іншого - складна, потребує розвиненої уяви. Як же назвати своє дітище?
Інструкція
1
Визначтеся, буде це одиничний магазин або ж ви створюєте цілу всесвітню мережу. Залежно від масштабів вашого ринку вивчіть конкурентів. У першому випадку обійдіть район розташування майбутнього бутіка жіночої одягу, а в другому - погортайте інтернет-сайти з аналогічними мережами магазинів. Таким чином ви отримаєте ряд назв конкурентів.
2
Тепер вивчіть свою цільову аудиторію, тобто визначте, для якого типу прекрасної половини людства призначена одяг вашого магазину. Це можуть бути зовсім молоденькі дівчата-підлітки, жінки в розквіті сил або дами більш старшого віку. Бутик для молоді назвіть більш модно, а для магазину, розрахованого на дам бальзаківського віку, підійде що-небудь з класики жанру .
3
Також визначіться з асортиментом товару. Буде у вас продаватися лише верхній одяг або нижню білизну? Запам'ятайте, що для магазину шикарних суконь не підійде назва «Одяг для вас», а над магазином брюк буде дещо безглуздо виглядати вивіска «З голови до ніг». Назви магазинів нижньої білизни та колгот підносите в злегка завуальованому вигляді. У назві має бути лише тонкий натяк на групу товарів.
4
При підборі імені для бутіка жіночої одягу дотримуйтесь по одному з двох шляхів. Візьміть назви магазинів конкурентів, вже вивчених на даний момент, і придумайте щось в цьому роді. Або навпаки - придумайте слово або словосполучення, абсолютно випадає з цього ряду і навіть суперечить йому. Головне, щоб назва, незалежно від його екстравагантності, приваблювало клієнтів, і в магазин хотілося зайти навіть просто заради задоволення цікавості: «А що ж там продається?».
5
Підберіть назву, яка буде асоціюватися з одягом. Воно повинно милозвучно вимовлятися і вимовлятися на одному диханні. Важливо, щоб назва саме вашого магазину, а не компанії конкурентів в побутовому розмові легко згадувалося і побудоване у в формулювання з розряду: «А ти була в ...».