Як перекинути фото на диск.

З часів початку бурхливого розвитку і популяризації фотокамер , на жорстких дисках кожного з нас почали скупчуватися тисячі фотографій, які займають гігабайти місця. Рано чи пізно з'являється необхідність якимось чином впорядкувати простір і перемістити накопичені фото архіви в інше місце. Як альтернатива жорсткого диску можна використовувати диск оптичний, або попросту CD або DVD болванку.
Вам знадобиться
  • - пишучий привід;
  • - чистий диск.
Інструкція
1
Перш ніж записувати фото на диск, необхідно переконатися в тому, що у вас в розпорядженні є записуючий CD/DVD пристрій і чистий диск. Якщо диск можна купити в найближчому супермаркеті, то з друкарськими приводами справа йде трохи складніше. Припустимо, що ваші пристрої налаштовані і здатні здійснювати запис.
2
Наступним кроком потрібно підготувати дані для запису. У цю процедуру включається набір певної кількості фотографій. Але загальна їх маса обчислюється не в штуках, а в мегабайтах. Обмеження вводяться ємністю дисків. Якщо плануєте записувати фото на CD диск, переконайтеся, що загальна вага фото файлів не перевищує 690 Мегабайт. Якщо у вашому розпорядженні є пишучий DVD привід і чистий DVD диск, розмір записуваних файлів можна збільшити до 4,4 Гігабайт.
3
Вага файлів можна дізнатися в меню "Властивості". Виділивши всі фото файли, клікніть на них правою кнопкою миші, і в меню «Властивості» знайти рядок «Розмір». У цьому рядку буде вказано загальний розмір виділених файлів. Якщо файлів більше або менше, зробіть відповідні коригування.
4
Після того як знайдено чистий диск і зібрані фото, можна приступити до запису. Найпростіше скористатися стандартним «Майстром записи дисків Windows». В папці «Мій комп'ютер» відкрийте подвійним кліком CD або DVD дисковод. В іншому вікні відкрийте папку, в якій зібрані фото для запису. Виділіть їх все натисканням комбінації клавіш «Ctrl + A» або обвівши курсором миші. Потім, клікнувши і затиснувши на фото файлах ліву клавішу миші, перетягніть їх у відкриту папку дисковода. Почекайте деякий час, поки йде копіювання файлів. Після завершення перенесення, файли в папці дисковода будуть відображатися в напівпрозорому вигляді.
5
Вставте підготовлений диск в CD/DVD привід. Після того як Windows виявить чистий диск, можна запустити процес пропалювання. Для цього в лівому верхньому кутку вікна дисковода знайдіть і клацніть пункт «Записати файли на компакт-диск». У вікні,, вкажіть ім'я диска і натисніть «Далі». В наступному вікні знову натисніть «Далі» і дочекайтеся закінчення запису.
Зверніть увагу
Стандартний майстер Windows XP не вміє записувати DVD диски.