Як прибрати запах після пожежі.

Пожежа - велике лихо для будь-якої сім'ї і фірми. Але ось він пережитий, і треба заново ремонтувати, освоювати і обживати простір. Великою проблемою може стати стійкий і неприємний запах гару. Клінінгові компанії активно пропонують свої послуги і обіцяють хороший результат, швидкість виконання, економію сил і нервів. Але їхні послуги не всім по кишені. Існує кілька способів, які допоможуть самостійно якщо не вирішити проблему повністю, то значно зменшити неприємний запах у квартирі.
Інструкція
1
Збирання варто почати якомога раніше, поки запах не в'ївся дуже глибоко в поверхні. Найголовніше, якнайшвидше винести всі постраждалі від пожежі предмети, зняти вцілілі штори і килими (їх, можливо, доведеться віддати в хімчистку), очистити стіни, стелі і підлоги, чим менше всмоктують запах поверхонь, тим краще. В ідеалі варто залишити бетонну коробку, без шпалер, плінтусів і гіпсокартонних стін.
2
Потім приступайте до генерального прибирання. Якщо видалити всі згорілі частинки сажу і кіптява, то і неприємний запах буде значно менше, і з ним легше буде впоратися. Скористайтеся жорсткими щітками і різними миючими засобами. Народна поголоска радить помити все слабким розчинів вапна, професіонали користуються засобами американської марки Butcher's - Shockwave, німецьке миючі засіб GERUCH-EX (Герух-ЕІкс) компанії ХВР-ХЕМИ (HWR-CHEMIE), Hodrupa A або Break Down, але такі кошти не продаються в звичайних магазинах, дуже концентровані і перед їх застосуванням краще проконсультуватися з представниками фірми виробника.
3
Якщо професійні засоби вам недоступні, після збирання покрийте стіни і підлогу ґрунтовкою на кілька раз, вона заб'є пори і перешкоджатиме поширенню запаху.
4
Коли наслідки пожежі не так катастрофічні, і повний ремонт не потрібно, прибрати неприємний запах допоможуть звичайні свічки. Запаліть їх в кімнаті на кілька годин, вони випалять летючі частинки, що створюють запах. Також сильні запахи, в тому числі гару, мітки тварин та інше, виводять різні засоби, такі як "Одоргон" та інші засоби, їх часто можна купити в зоомагазінах.Желаем успіхів і життя без пожежі.