Як зав'язати шнурки на скейтери.

Скейтери являють собою певний спортивний вид взуття, який призначений для катання на скейтборді (роликовій дошці). Такий спортивний інвентар виготовляється за особливою технологією з багатошарової фанери, званої декою на чотирьох колесах, прикріплених за допомогою спеціальних підвісок-траків. Він призначений для здійснення різних трюків при катанні на рівних поверхнях або в рампі.
Інструкція
1
Існує декілька способів зав'язування шнурків на скейтерів. Традиційна шнурівка зигзагом є найпопулярнішою. При цьому шнурок перехрещується по всій довжині черевика сам з собою. Спочатку він пропускається через нижні дірки, потім з обох кінців виводиться наружу.Конци перетинаються, а після цього пропускаються через отвори зсередини назовні.
2
Європейська шнурівка - цей спосіб шнурівки застосовується найчастіше в Європі. При цьому кінець шнурка проходить через два отвори одного кеда. Для початку шнурок пропускається через обидві нижні дірки кед, потім виводиться з обох кінців назовні. Після цього один кінець шнурка виходить навхрест через верхній отвір шнурівки. Другий кінець шнурка виходить також навхрест, але вже вище - через один отвір цієї шнурівки. Такий зигзагоподібний спосіб зав'язування шнурків зможе забезпечити фортеця і надійність шнурівки, завдяки чому скейтери будуть дуже міцно триматися на ногах.
3
Шнуровка блискавкою дуже складна і схожа на гігантську блискавку. В цьому випадку шнурок простягається через обидва нижні отвори, а потім виходить з двох дірочок з боків. При цьому кінці шнурка необхідно звернути за стібок того ж рівня і перенести в наступну пару дірок скейтера зсередини. Потім його кінці перехрещуються, переводяться під стяжки цього ж рівня і піднімаються далі таким же чином, до самого кінця шнуровкі.Етот тип зав'язування шнурків також є дуже міцним і красивим на вигляд.
4
Є декілька варіантів верхнього перекрестия кінців шнурка, які дозволяють запобігти їх мимовільне розв'язування: високий, нижній і петлевий замок.Скейтер закінчує шнуруватися при залишилася вільної останній парі дірочок. При цьому кінці шнурка піднімаються вгору, а потім подаються в ці отвори. Після цього вони перехрещуються і просмикуються в утворилися вертикальні стяжки на другий протилежній стороні. Якщо зробити такий замок в кінці шнурівки, то вона вийде дуже міцною і надійною.