Як відремонтувати антену. антенний кабель оплетка ушкодження.

Працював, працював телевізор, і раптом все частіше стала з'являтися брижі, пропадати картинка. Особливо часто погіршення проявляються в негоду - в дощ, в грозу. Перенесений і включений у сусіда телевізор працює справно - значить треба ремонтувати антену .
Вам знадобиться
  • Ніж, плоскогубці, викрутка.
Інструкція
1
Якщо антена зовнішня і служить вам вже більше 20 років, то нічого удівітельного.Ведь під відкритим небом всі складові цього пристрою постійно піддаються різним впливам атмосфери. Взимку мороз - влітку, навпаки, жарко. Те дощі, то тумани - то суша. Від таких метаморфоз ізоляційна оболонка телевізійного кабелю з часом лопається, ламається, і відкривається доступ всіх несприятливих факторів безпосередньо до мідної оплетке кабеля.Болтово-гайкові кріплення, також наражаючись атмосферних впливів, окислюються, в результаті щільність з'єднань слабшає, погіршується контакт.
2
Розглянемо найскладніший варіант: вулична антена на мачте.Прежде всього акуратно покладіть щоглу на землю, уважно стежачи за натягом кабелю. Тепер огляньте антену : місця кріплення кабелю до розподільній коробці, кріплення антенних ріжків. Ті, що прийшли в непридатність прослаблених болти з гайками викрутити і замініть на новие.Еслі є дефекти телевізійного кабелю в місцях кріплення, то після огляду всього кабелю і в разі визнання його придатним, відріжте вийшло з ладу, зачистите акуратно необхідний шматок і закріпіть на нові болти.
3
Тепер перегляньте по всій довжині стан телевізійного кабелю. Якщо дефекти у вигляді тріщин, розломів, місць оголення обплетення, тим боле її розривів, часті - кабель однозначно необхідно менять.Еслі таких місць одно-два, а в цілому кабель досить еластичний, то його можна подреставріровав. Наприклад, обмотайте ізоляційною стрічкою дефектні місця оболочкі.Еслі пошкодження торкнулися екрануючому обплетення кабелю і оголився центральний провід, розріжте кабель в цих місцях і потім з'єднайте з допомогою якісної пайки або спеціальними пристосуваннями для з'єднання - роз'ємами для телевізійного кабелю. Вони маються на роздрібній продаже.Поднімайте щоглу і включайте телевізор. Прийом повинен покращитися, але пам'ятайте, що це тимчасовий захід. Відслужила свій термін антену пора міняти.
Зверніть увагу
Ідеально телевізійний кабель повинен бути суцільним, без зрощень. Кожне навіть саме якісне з'єднання погіршує якість прийому.
Корисна порада
Кабель залишайте оптимальної довжини. Зібрані в кільця "запасні" метри також можуть погіршувати якість сигналу.